Je to Němec tak těžké?

> Fóra > Otázky a odpovědi o německých lekcích > Je to Němec tak těžké?

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    trhn
    účastník

    Ahoj přátelé,

    Jsem v Německu asi 10 měsíců, chodím na kurz Deutsch A1. Kurz je téměř u konce, ale je tu tolik věcí, kterým nemohu porozumět, že neumím ani napsat Brief. Pravděpodobně neprojdu čtyřstupňovým čtením, psaním, mluvením a poslechem, které bude příští týden skládat zkoušku. Jsem velmi rozrušený, nemohu si problémy shromáždit ve své hlavě. Chystám se vyděsit .. />:(” title=”>:(” class=”bbcode_smiley” />

    CIPET
    účastník

    Ahoj.
    Gramatika je ve skutečnosti zcela založena na memorování. Ale nezoufejte. Osvědčení A0 jsem získal memorováním od 29 do 1 dnů. V současné době navštěvuji kurz B1 v Německu. Ti, kteří nemluví svým rodným jazykem, se nemohou naučit jiný jazyk. Pokud je vaše úroveň turecké gramatiky dobrá, proces se zkrátí. Hodně štěstí s.

    trhn
    účastník

    Ahoj.
    Gramatika je ve skutečnosti zcela založena na memorování. Ale nezoufejte. Osvědčení A0 jsem získal memorováním od 29 do 1 dnů. V současné době navštěvuji kurz B1 v Německu. Ti, kteří nemluví svým rodným jazykem, se nemohou naučit jiný jazyk. Pokud je vaše úroveň turecké gramatiky dobrá, proces se zkrátí. Hodně štěstí s.

    Děkuji za váš komentář. Můj problém s němčinou je vlastně to, že rozumím slovům atd., Ale nedokážu si to dát dohromady v hlavě, jsem velmi zmatený v dlouhých větách. Uvidíme, co ukáže čas

    trhn
    účastník

    Nebylo toho tolik, jak jsem si v duchu představoval, zkoušku jsem zvládl, děkuji moc, tleskám :) jupí :)

Zobrazuje se 3 odpovědí – 1 až 3 (celkem 3)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.