Změna zaměstnavatele zákona Arb

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    Mehmetyilmaz
    účastník

    Dobrý den, přátelé.

    Aby bylo možné využívat výhod zákona Arb, je stejnému zaměstnavateli uložen pracovní závazek na dobu 1 roku.
    Pracuji u stejného zaměstnavatele po dobu 7 měsíců s fest vertrag, ale na konci minulého měsíce se společnost spojila a propojila se s jinou společností.
    Místo práce a práce, kterou jsem provedl, změnily pouze název společnosti a za stejných podmínek jsem podepsal nový vertrag.
    Myslíte si v tomto případě, že mohu těžit z oblouku?

    Díky.

    muhendus
    účastník

    Co je Arb, pane?

    Mehmetyilmaz
    účastník

    Co je Arb, pane?

    Povolení k pobytu získané prací u stejného zaměstnavatele po dobu 1 roku. 1/80 znamená dohodu o partnerství.

    Ohne ideální
    účastník

    .

    Mehmetyilmaz
    účastník

    Pokud jste podepsali nový vertrag, bohužel 7 měsíců je pryč. Protože slavnost práce nebyla načasována. Kdyby to bylo načasováno, čas, na kterém byste pracovali, by byl znovu určen a byl byste na vertragu. I když jste slavnost, podpis nového vertragu znamená, že společnost není jen o změně jména, ale o změně majitele. Pokud jste podepsali vertrag, protože se změnil název, měli byste napsat, když jste zahájili práci ve vertra, takže 7 měsíců nebude zbytečné. Ale pokud nic takového neexistuje, hodně štěstí s vašimi 7 měsíci.

    Firma, se kterou jsem spolupracoval, byla dceřinou společností společnosti Gmbh, která je dceřinou společností stálé sítě, a tuto společnost vždy zavřeli a připojili nás k této síti.
    Pokud to zní, jak jsi řekl, jméno je velmi obtížné. Pravděpodobně mě pošlou.
    Děkuji za tvou odpověď.

    Ohne ideální
    účastník

    .

    Mehmetyilmaz
    účastník

    Nemusíte si dělat starosti hned. Pokud jste užitečná osoba a potřebujete ji, nepřichází v úvahu. Půjdete si dělat svou práci, budete i nadále do očí bijící. Přeji to nejlepší.

    Ne, můj učiteli, moje situace je jiná. Nejprve jsem se vyjádřil špatně. Ještě jsem z tohoto zákona neměl prospěch. Uskutečnil jsem schůzku o sloučení rodiny, ale odešel jsem před celými 2 roky a myslel jsem si, že dostanu relace nad prací. Pokud je to, jak jste řekl, nepracuji nepřetržitě 1 rok.
    Myslím, že chtějí 52 tisíc brutů ročně, aby dostali modrou kartu, moje je kolem 40 tisíc. Takže na modrou kartu nemám právo.

    Ohne ideální
    účastník

    .

    Mehmetyilmaz
    účastník

    Proč nedali unbefristeti? Inspirovaný občan? Nedělali jste kurz b1 nebo integraci?
    Ve kterém městě žiješ?

    Ohne ideální
    účastník

    .

    bezcitný
    účastník

    Pozdravy poslal turkiyeye žádný status (ohne ideální, že). I když jedete domů samostatně, získáte vízum nezávislé na vašem manželovi, protože s ním žijete 2 roky. Nebojte se o sebe, po 5 letech práce podáte žádost a koupíte ji znovu. Řekl jsi za 69 eur. Pokud získáte pomoc za 1 euro, pomoc je pomoc. Ať už jste 69 odsoudili nebo ne, teď jste je měli v kapse. Pojďme. Řekl jsem vám, co máte dělat s vaší současnou situací v jiném předmětu, zažil jsem většinu toho, čím jste prošli, abyste se toho zbavili. Díky bohu, že jsem v pořádku. Můj názor. Život, který žijete, není život. Pokud si můžete vybrat 10 eur, vezměte z šeku 1000 XNUMX eur, alespoň stáhněte svůj plat a udělejte, co říkám. Ale myslím, že vaším problémem je odrazování, nevěříte si. Nemohu vydržet bez inspirace. Myslíš. Dejte si to na hlavu v BISMILLAHU Najděte hostel atd. Život je krátký, není jasné, čím budeme

Zobrazuje se 10 odpovědí – 1 až 10 (celkem 10)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.