300 rozhlasových stanic živě z Německa!!

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    Jentzsch
    návštěvník

        https://www.surfmusik.de/land/deutschland 

        Přátelé, neunavil jsem se a spočítal je 300 rozhlasových stanic ze všech států a jazyků. 😮 Jediné, co musíte udělat, je kliknout na "živě" vedle kanálu, který chcete poslouchat. ;)
       

       

    vysoký
    účastník

    Děkuji ti příteli...

    theobrominu
    účastník

    Když jsem hledal raido na internetu, nejprve jsem viděl odkaz na almancax, bylo divu, že nezbyly žádné stránky, které jsem poslední půlhodinu nenavštívil, ať už náš almancax vysílá živé rádio. Když jsem potom otevřel stránku, přečetl jsem si článek o jentzschinovi. Nyní používám německé písně, privilegium Almancax ehehe: D rád, že jsem se zbavil všech nervů.

    jentzsch2
    účastník

    Jsem tak ráda, že:))))))

    celebrityfrau
    účastník

    jak se dostaneme do těchto rádií
    prosím pomozte

    čajová konvice81c
    účastník

    Lidi, ten Němec je se mnou tak zmatený. Existuje nějaký přítel, který mi může pomoci?

    vysoký
    účastník

    Lidi, ten Němec je se mnou tak zmatený. Existuje nějaký přítel, který mi může pomoci?

    jak se dostaneme do těchto rádií
    prosím pomozte

    Ahoj kamarádi,

    Zadáváte odkaz daný jentzsch. A tam napravo od rádia, které chcete poslouchat LIVE Kliknete na text. A chvíli počkáš. Někdy to nebolí, ale většinou ano...

    čajová konvice81c
    účastník

    Milý Unlufrau, našli jste rádia

    celebrityfrau
    účastník

    Našel jsem díky
    povýšený, ale sotva to nebolí, zkusím to znovu, mám nový crack

    chronická_waka
    účastník

    Děkuji mnohokrát

    jentzsch2
    účastník

    Nemáš zač.. ;)

    Ashley
    účastník

    tak krásná
    Díky moc… :)

    Ibo000
    účastník

    Děkuju.

    Cansucuj
    účastník

    heheh :) coookkk quzeLLL yaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;)
    Vielenn Dankkk! .. :)

    missbeatrixxnumx
    účastník

    Pro milovníky punkrockového elektro:https://fcstpaulifm.radio.de/

    3,14
    účastník

    –> Děkuji za vaši tvrdou práci, bratře. Dávám samostatnou adresu, i když je na seznamu. Nyní je 02:27 a zprávy jsou vysílány v němčině. Kdo se nenudí, může zde neustále poslouchat němčinu. Něco jako Hörverstehen Übung. Kliknutím posloucháte hr-iNFO.

Zobrazuje se 15 odpovědí – 1 až 15 (celkem 17)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.