Jak jste strávili první měsíce v Německu?

> Fóra > Podnikání a pracovní život v Německu > Jak jste strávili první měsíce v Německu?

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    nebe výstřely
    účastník

    Ahoj kluci, přišel jsem do Hannoveru před dvěma týdny s vízem pro sloučení rodiny. Šel jsem do první pobočky cizinců a zaregistroval jsem si adresu, ale dohodli se na 90. lednu, aby převedli 19denní vízum na vízum k pobytu. Myslím, že je jen jeden měsíc, a protože jazykový kurz nebo něco bude v té době určeno, sedím doma a nic nedělám a velmi se nudím. Cítím se velmi izolovaný. naštěstí neexistuje žádný turecký soused. Můžete mi dát návrhy, co mohu dělat?

    https://www.almancax.com/almanca-aile-almanca-aile-bireyleri-ve-almanca-akrabalar.html

    yenicerixnumx
    účastník

    Nejprve vítejte na gökce

    Ich sage dir nur 3 wörter . Langeweilig langeweilig langeweilig yuppie :)
    Jsou to dny, kdy je vaše hlava ve skutečnosti nejpohodlnější a zároveň nejnepříjemnější, jaké budete v budoucnu se svíčkami volat. Proč, jakmile se začnete učit jazyk a pomalu poznáváte okolí, budete si myslet, wow, když jsem prošel. Zpočátku jste jako ryba z vody. Adaptační období právě začalo. Myslím, že se do kurzu musí zapsat jako první, aniž by ztrácel čas. Pokud je plná, možná budete muset tentokrát dlouho čekat.
    Nejprve si myslím, že znáte prostředí. Pojďte ven, co je kolem. Pijte šálek kávy v nejvíce centrálním bodě. Ve srovnání s většinou z nás máte opět štěstí. Ať je to Hannover. Začněte se učit německy. Naučte se doma kurz. Trochu osamělosti, určité ticho vás po chvíli začne nudit, ale pokud se ocitnete jako koníček a najdete něco, co by rozptýlilo vaši hlavu, čas uběhne dříve. Vítejte zpět v Německu.
    Zdravě

Zobrazuji 1 odpověď (1 celkem)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.