co dělá absolvent univerzity v Německu

> Fóra > Podnikání a pracovní život v Německu > co dělá absolvent univerzity v Německu

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    oguzhansumerxnumx
    účastník

    Ahoj přátelé, pokud je moje žena 2 měsíce těhotná, odjedeme po 3 měsících do Německa a požádáme o vízum prostřednictvím dítěte. Vezmou mě náboráři jako absolventa univerzity? Nebo by mi pomohlo dělat povolání na pozicích blízkých mému povolání, tj. Kancelářské finance, účetnictví, lidské zdroje atd., V těchto odborných kurzech, díky předem.

    yenicerixnumx
    účastník

    Ahoj přátelé, pokud je moje žena 2 měsíce těhotná, odjedeme po 3 měsících do Německa a požádáme o vízum prostřednictvím dítěte. Vezmou mě náboráři jako absolventa univerzity? Nebo by mi pomohlo dělat povolání na pozicích blízkých mému povolání, tj. Kancelářské finance, účetnictví, lidské zdroje atd., V těchto odborných kurzech, díky předem.

    pozdravy

    Váš diplom bude užitečný, ale nejprve byste měli zkontrolovat, zda zde má vaše profese protějšek. Myslím německé anerkenung .. i když si nejsem jistý, myslím, že Německo vaši školu a oddělení nepřijme. K tomu musíte mít anerkennung. ale hledání. Možná nebude potřeba anerkenung. uvítací stránka https://www.anerkennung-in-deutschland.de/html/de/
    K dispozici je podpora v tureckém jazyce. Odtud můžete zjistit, zda existuje profese, či nikoli, a kontaktovat příslušné orgány, abyste se ujistili, že vaše škola a katedra jsou platné v Německu.

    Abyste si však našli zaměstnání ve svém oboru, měli byste dobře ovládat němčinu a dokonce i obchodní němčinu, zejména peněžní zkratky. Jelikož se jedná o slovní část, práce se v tomto okamžiku dívá přímo na to, jak se učíte německy. Do té doby nezáleží na tom, kde jsem pracoval, jen si pomyslete, že můžu pracovat, to je náročný proces. Těmito potížemi trpíme všichni, kromě těch, kteří jsou připraveni pracovat v Německu. Samozřejmě můžete vykonávat profese, které jste zde zmínili, ale délka profese je 2 roky, nejnižší jsou 3 roky.

    selametle

Zobrazuji 1 odpověď (1 celkem)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.