Jak učit v Německu

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    ozzzyj
    účastník

    Dobrý den, jako někdo, kdo aktuálně čeká na vízum pro sloučení rodiny, jsem se chtěl zeptat, zda je mezi vámi někdo, kdo má informace.Jsem učitel angličtiny ve státě 7.5 roku, ale až přijdu, podám výpověď do Německa. I když jsem trochu pátral, nenašel jsem úplné informace, byl jsem trochu zmatený, abych byl upřímný...
    Co musím udělat pro výuku angličtiny na soukromé škole nebo instituci v Německu? Je to možné pouze s rovnocenným diplomem? Nebo existuje rovnocennost diplomu v tomto oboru pro můj obor? Byla bych moc ráda, kdyby mi někdo znalý pomohl 🙏🏻 Moc děkuji, tleskám vám všem :)

    fuk_xnumx
    účastník

    Pokud chápu, důstojník a důstojník přijde do Německa, aby na to nechal trochu více myslet, myslím,

    ozzzyj
    účastník

    Pokud chápu, důstojník a důstojník přijde do Německa, aby na to nechal trochu více myslet, myslím,

    Musím rezignovat, protože se jedná o sloučení rodiny

    yenicerixnumx
    účastník

    Musím rezignovat, protože se jedná o sloučení rodiny

    Tady používají trochu jiný postup, aby se stali učiteli. Proto navrhuji, abyste se nejprve seznámili s anerkennung, než sem přijdete.
    https://www.anerkennung-in-deutschland.de/html/de/

    Toto je stránka. Můžete mluvit anglicky. Získejte informace o telefonu z telefonu a co nejdříve synchronizujte svůj diplom. Pak můžete pracovat kdekoli chcete.

Zobrazuje se 3 odpovědí – 1 až 3 (celkem 3)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.