Shrnutí posledních 5 let v Německu

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    horní Franky
    účastník

    Ahoj přátelé,
    Po dlouhé době jsem chtěl téma znovu otevřít. V roce 2015 jsem toto fórum začal přicházet do Německa a shromažďovat informace o Německu.
    Oženil jsem se v červenci 2015 a do Německa jsem přišel v srpnu. Neměl jsem předběžnou přípravu na Německo, s výjimkou mého zrychleného A1 německého.

    Jakmile jsem dorazil do prvního roku zasedání, přestěhoval jsem se z Německa a žil jsem s manželkou v jiné evropské zemi po dobu 1 roku.
    Potom jsem se vrátil do Německa a pracoval ve stejné společnosti 3 roky. Během této doby jsem v Německu nenavštěvoval žádné jazykové kurzy. Nezúčastnil jsem se ani integračního kurzu. Tito dopravci v němčině a pracovat v Německu na konci ögrendim.türkiye ani před továrnou pracuji tři směny den a noc rušně. Rozhodl jsem se rozvíjet své jméno a rozvíjet se sám, protože jsem pracoval 3 rok v periodické společnosti Leih firm, 1 rok s periodickým obratlem, 1 rok se smlouvou a 1 rok s neurčitou vertrag a podmínky se nezlepšily podle mé vlastní vůle. Dosáhl jsem nejvyššího bodu a peněz, které jsem mohl v té firmě dosáhnout, ale to mě neuspokojilo.
    Během tří let, kdy jsem pracoval ve společnosti, jsem také působil jako soukromá firma a také jsem dělal online zaměstnání, a kvůli tomu jsem se setkal s obchodním soudem třikrát kvůli nedostatku německých zákonů o papírových lopatkách. (protože soupeř, který našel otevřený obchod v mém internetovém obchodě, podal proti mně žalobu) Poté jsem tyto případy vyhrál a dokonce jsem dostal náhradu. :) Šakani přede mnou si mysleli, že mě mohou poslat, utratil jsem 5.000 8000 eur v soudním řízení, ale vrátil jsem XNUMX eur.
    Nyní jsem začal svou cestu do Umschulung, odborného vzdělávání. Abych se zaměřil na svou profesi a vyhnul se problémům se státem, ztuhl jsem její aktivity v mé společnosti.

    V mém soukromém životě došlo k mnoha změnám: Díky Bohu jsem se stal otcem v této zemi, ale také jsem ztratil otce. Do našeho tisku přišlo tolik. Nejsou lidé, kteří přišli do Německa později a neměli dobrodružství v tisku. Díky této zemi je to opravdu lidské. Pokud budete mít štěstí od své rodiny a vašich blízkých a bojujete dobře, budete bojovat. Žádný jazyk, žádný dům, žádné auto, žádná práce, žádný přítel, musíte je vyhrát všechny.

    Dejte vědět těm, kteří přijedou do Německa, že jste tady vždycky sami. Doufám, že vaše práce bude dobře odvedená a budete vaším nejlepším přítelem. Nebudete se moci vypořádat s Turky, kteří se zde narodili a vyrůstali. Moje jediná rada pro vás je přizpůsobit se 2-3 měsíce, jakmile dorazíte, a pokud neřeknete dobré a špatné, měli byste vstoupit a pracovat. Nešel jsem na kurz nebo tak něco, a když jsem začal, měl jsem nulovou němčinu a jednal jsem s kluky. Pokud jednáte s Němci ve společnosti, se kterou spolupracujete, váš Němec se vyvíjí velmi rychle. Vcházím do mého učitele do kurzu b1, který jste se naučili ode mě, nikdy nechodíte do Turecka 3 roky němčiny v němčině nemožné neřekly, že zatímco ani Turecko, ani bi kurz, který jsem absolvoval, zde nebyl pouze pro studium a praxi.

    Život Velhasil Kalam je ohromující a přináší vám nová dobrodružství. Toto místo učí lidi velmi dobře, co vědí a co stojí. Buďte si jistí, nebuďte nikomu vděční. Abychom nebyli sami, vyhýbejte se vyhýbání se přátelství v Německu s typy, které žijí jako paraziti. Podívejte se na svůj chléb, naučte se jazyk a klid vašeho domova, zbytek je velká lež. Nebojte se, vaši přátelé přijdou a najdou vás, pokud máte pravdu.
    Naučte se německý jazyk, jak jste se naučili nejvýznamnější !! Němec vám otevře dveře, které nejsou naléhavé. I když je to velmi obtížné, cvičte ucho a mozek v tomto jazyce opakováním každý den, pomocí youtube a sledováním německých kanálů každý den. Pokud nemluvíte německy, věřte mi, budete se bát otevření telefonů, které ke mně přišly. Možná před vámi přijde velká příležitost, ale nebudete tomu rozumět. Zbavte se peněz nebo něčeho, zaměřte se na němčinu pouze na 2-3 roky. Nejrychlejším způsobem, jak toho dosáhnout, je práce na pracovišti a překročení Němců.

    Jen jsem se chtěl trochu podělit. Zdravím vás všechny. Kéž Alláh porovná každého s dobrým.

    Dragorex
    účastník

    Děkujeme za sdílení vašich zkušeností. Doufám, že máte šťastnější dny se zdravím a mírem

    O 2 týdny později jedu do Berlína se svou ženou a dítětem. Můj největší strach je, že nebudu moci najít práci nebo nezaplatit můj nájem.

    Moje německá úroveň je nyní A2. Mám výhodu a moje angličtina je dobrá. Mám certifikát C1. Ale pro některé anglické práce v Německu, ale ne pro jiné. Chci zahájit práci, jakmile půjdu. Myslíte si, že bych měl okamžitě kontaktovat společnost? Nebo bych měl hledat práci sám? Také si myslím, že jsem jedním z kurýrů, kteří distribuují jízdní kola ve stravovací firmě. Ale dokonce dostat se do této práce je obtížné, nyní vedou pohovor dvakrát.

    bezcitný
    účastník

    Ahoj dragorex, raději začni u subdodavatele na prvním místě, zlepšíš si německý jazyk, uvidíš tovární prostředí v Německu.

    horní Franky
    účastník

    Děkujeme za sdílení vašich zkušeností. Doufám, že máte šťastnější dny se zdravím a mírem

    O 2 týdny později jedu do Berlína se svou ženou a dítětem. Můj největší strach je, že nebudu moci najít práci nebo nezaplatit můj nájem.

    Moje německá úroveň je nyní A2. Mám výhodu a moje angličtina je dobrá. Mám certifikát C1. Ale pro některé anglické práce v Německu, ale ne pro jiné. Chci zahájit práci, jakmile půjdu. Myslíte si, že bych měl okamžitě kontaktovat společnost? Nebo bych měl hledat práci sám? Také si myslím, že jsem jedním z kurýrů, kteří distribuují jízdní kola ve stravovací firmě. Ale dokonce dostat se do této práce je obtížné, nyní vedou pohovor dvakrát.

    Dobrý den,

    Vzhledem ke struktuře města Berlína má mezinárodní město mnoho pracovních míst, která mohou pracovat bez mluvení německy. Dovolte mi uvést příklad: I ve státě Bayern, ve kterém bydlím, dokonce ani na němčině nestačí, na některých místech nestačí, chtějí německy bez přízvuku. Ale vzhledem k tomu, že počet cizinců a Turků v Berlíně je vysoký, bude na prvním místě postačovat úroveň němčiny, která zvládne vaše podnikání. Samozřejmě, pokud chcete, váš Němec přijde včas. Pokud přijedete do Berlína a potkáte se v turecké kávě, na tureckých místech a v prostředí zcela tureckého přítele, nikdy se nedozvíte, že se nemusíte učit německy, pomaleji nebo později. Takže mějte horko, tohle jsou moje rady ohledně jazyka. Nedoporučuji jiné jazykové kurzy než povinné jazykové kurzy, protože tam je příliš mnoho multikulturních lidí. Afghánci Rusové Syrští jazykové kurzy jsou plné. Žádný z nich nemá problém se učit jazyk. Přicházejí proto, že se stát zavazuje. Namísto jazykových kurzů si myslím, že by bylo výhodnější trvat 4-5 hodin výuky němčiny týdně od učitele němčiny.

    Pokud jde o podnikání, 90% společností začíná své zaměstnance u Leihfirmy za běžných podmínek v Německu. Přímé přihlášky téměř neexistovaly, zvláště když stovky aplikací přišly k nejúžasnějším dílům koronského času, bylo obtížné vstoupit. Zdá se, že tato situace bude pokračovat po dobu 2-3 let. Dovolte mi uvést příklad sám od sebe, když jsem poprvé odešel, měl jsem pracovní pohovor od každé společnosti, o kterou jsem se ucházel, vybíral jsem si z interiérů. Když byla moje škola kvůli koroně uzavřena, šel jsem do práce a řekl, že jsem se znovu přihlásil na stejná místa a oni se ani nevrátili. Bez ohledu na mě jsem se rozhodl tento proces strávit profesí. Bez ohledu na to, kamkoli vstoupím, neexistuje žádná záruka, že se nedostanu ven za 3 měsíce. Společnosti každým dnem snižují stovky lidí. Německo se právě teď vypořádává s obrovskou krizí a problémem nezaměstnanosti. Nepostiženými sektory byly potravinářský, ovocný a zeleninový, lékařský a logistický sektor. Pokud máte řidičský průkaz, můžete začít jako sozop pro subdodavatele společností jako DHL, Amazon Logistik jako Packagezusteller. V Berlíně je příliš mnoho. Tato práce vám pomůže komunikovat s lidmi a poznat město, ve kterém žijete. Jakmile řeknete, že Soforluk pro mě není, určitě se vrátí do 3-5 Leihfirmaya, vašeho lebenslaufu, to je váš životopis. Nedívám se špatně na společnost, ani v nejhorším případě je v nich vždy práce. Můžete začít s 10 - 11 eurami a dostat se do společnosti, kde nemůžete vstoupit do Leihfirmy asi 1 rok a za normálních okolností se nemůžete přihlásit.

    Doufám, že vše půjde, jak si přejete. Jak bezcitně řekl, držte se co nejvíce od tureckých podniků a zaměstnavatelů. zelenáč viděl jeden z Turecka částečně pojištěné nebo nepojištěné nedávají vaše calistirirlar.hakki. Nemůžete se naučit německy atd. Je lepší jít do Leihfirmy, než pracovat s Turky. Přinejmenším dostanete to, co mluvíte.

    Dragorex
    účastník

    Děkuji vám za vaše odpovědi.

    Nemyslím na práci v tureckých dárcích nebo tak něco. Ale kvůli flexibilitě pracovní doby jsem přemýšlel o tom, že budu pracovat jako kurýr v on-line společnosti na objednávání potravin zvané Lieferando, dokud nebudeme uspokojit naši objednávku.

    Existuje tedy v Německu společnost Leih, o které víte, že je spolehlivá a nevykořisťuje lidi příliš? 

    slymnn
    účastník

    Dobrý den, právě jsem přišel do Německa a nebyl hledán jazykový požadavek, který stále není hledán, a už jsem dostal pracovní vízum. Moje žena a dítě jsou němečtí občané, což mi dává výhodu. Mým prvním cílem zde bude účast na integračním kurzu, ale místo práce je mým prvním cílem to, že bez znalosti jazyka bude velmi obtížné pracovat, nemůžete vytvořit prostředí ani se zlepšit. Je to země s možnostmi a uvědomil jsem si to za 2 týdny. Byl bych hodně úspěšný, když trochu zmáčknu naše kamarádky z Turecka, jako jsme my, uprostřed chaosu. Přišel jsem sem, abych dostal žádosti z Istanbulu do práce, dokud se dostanete do své vytrvalosti. Jednoho dne sem napíšu svůj článek a co jsem dosáhl, jde 🙂

    slymnn
    účastník

    Moje situace je samozřejmě trochu jiná, pokud zde máte platné povolání a pokud máte dostatečné znalosti němčiny, má větší smysl pracovat přímo a jít si po chleba. Pokud začnete svůj obchodní život bez znalosti jazyka jako já, Turci vám sem pošlou, jak říkali jejich přátelé, existuje mnoho příkladů. Informace poskytnuté Oberfrankenem a dojmy, které sdělil, jsou velmi cenné a velmi důležité pro lidi, jako jsme my, kteří se právě usadili v Německu a začali nový život. Děkujeme za informace, které jste sdíleli

    slymnn
    účastník

    Kromě toho, pokud již máte dítě, vláda vám poskytuje sociální podporu, především vám poskytuje nájemné a rodičovský příspěvek. Máme tu tuto příležitost a chtěl jsem ji vyhodnotit, myslím, že udělám kurz i řidičský průkaz a v tomto období přežiji adaptační proces.

    bezcitný
    účastník

    Rád bych vám k tomu podal informaci: V Evropě jsem asi 9 let a v Německu 7 let. V tomto období jsem pracovala v továrnách, roznášela balíky atd., ale v tomto období, kdy jsem byla nezaměstnaná, jsem pracovala i v mini jobech za 450 eur.Bohužel jsem více než 2 roky nemocná, dost na důchod Ale plat, který dostanu, je velmi nízký, v Německu nedostačující. Pokud se jednoho dne zamýšlíte vrátit do Turecka, pracujte po 10 nebo 20 letech na plný úvazek. Říkal jsem si, jestli budu žít do 65 nebo 67, jaký důchod? Alespoň peníze, které dostanete v invalidním důchodu, vám zajistí v Turecku živobytí jako růže.To je nemoc, kdy nevíte, co s člověkem bude. Doufejme, že přijdou dny, kdy se budeme moci vrátit do Turecka a zbavit se ignorantů, lživých, sebevědomých lidí v této zatracené zemi.Moje poslední rada, nevím, jestli jsem ji už psal, drž se dál od lidí narodit se zde a pokud máte možnost, držte se dál od těch, kteří přišli z Turecka.Věnujte čas svému manželovi a dětem, pokud je máte, alespoň se nezničí vaše psychika. Teď se možná najdou lidé, kteří si tento článek přečtou a budou se mnou souhlasit, nebo se najdou tací, kteří se zeptají, co s tím má společného.Zkušenost ukázala, že v Německu vám nejvíce ublíží lidé cizinci (Turci, Kurdové a Arabové). Drž se od nich dál. Ať tě Bůh vede.

    slymnn
    účastník

    Chci poskytnout informace o tomto tématu, jsem v Evropě asi 9 let a jsem v Německu 7 let. Během této doby jsem pracoval v továrnách, distribuoval balíčky atd. Ale během této doby jsem pracoval nezaměstnaný v mini zaměstnání za 450 eur. Bohužel jsem nemocný déle než 2 roky, dost na důchod. Ale můj plat je velmi nízký, v Německu málo. Pokud máte v úmyslu vrátit jeden den turkiyeye 10 let nebo 20 let po práci je vždy plná. Říkal jsem, jaký odchod do důchodu žít, dokud mi nebylo 65 nebo 67 let. Alespoň se vám budou líbit lidé se zdravotním postižením, kteří mají potíže se získáváním peněz, krůtí růže, v budoucnu, když odejdete do důchodu .. Co je tento kus lidské choroby neznámé. Doufám, že se turkiyeye příští dny vrátí a zbaví se nevědomých lhářů, manipulativních lidí v této zatracené zemi. Nevím poslední radu, kterou jsem napsal dříve, pokud máte příležitost od místa, kde se lidé narození en en při příchodu také .. Vy a vaše žena, pokud vaše dítě tráví čas ničením alespoň psychologie. Teď možná budou lidé, kteří čtou tento článek a dávají mi práva, nebo budou lidé, kteří říkají, co má dělat. Cizinci (turecká kurdská arabština) jsou lidé, kteří vám v Německu nejvíce poškozují zkušenostmi. Drž se dál od nich.

    Ahoj už, mým cílem je tu chvíli pracovat a vrátit se do své vlasti, ačkoli jsem byl schopný přijet 8 let, vždy jsem byl proti své ženě, ale když jsem byl dítě, musel jsem přijít, když došlo k problému nezaměstnanosti. Ano, to, co říkáte, je naprosto správné, jsem zde, abych si našel práci s vlastním úsilím, aniž bych někomu věřil a trávil spoustu času se svou rodinou, doufám, že se mi to podaří a vrátím se do své země

    horní Franky
    účastník

    Děkuji vám za vaše odpovědi.

    Nemyslím na práci v tureckých dárcích nebo tak něco. Ale kvůli flexibilitě pracovní doby jsem přemýšlel o tom, že budu pracovat jako kurýr v on-line společnosti na objednávání potravin zvané Lieferando, dokud nebudeme uspokojit naši objednávku.

    Existuje tedy v Německu společnost Leih, o které víte, že je spolehlivá a nevykořisťuje lidi příliš?

    Samozřejmě, můžete to udělat Lieferando, ale obvykle to dělají jako další práci. Lieferando to udělá znovu, ale musíte mít hlavní zaměstnání, které jdete po dobu 8 hodin. V Německu je mnoho dalších obchodních příležitostí. V sobotu můžete distribuovat svůj vůz autem a utrácet 40-50 eur denně.
    V amazonu jsou sklady, můžete se zaregistrovat u amazonské logistické služby vlastním autem a nakupovat a distribuovat balíčky z amazonu. K tomu stačí otevřít malou společnost.

    Pokud jde o rozvoj společnosti, společnosti jsou všechny stejné, ale některé společnosti pracují regionálně a některé z nich jsou celé Německo. Randstad a Mannpower, nejspolehlivější a nejvýkonnější společnosti v Německu, platí ve srovnání s ostatními společnostmi velmi dobře. Existují však určitá kritéria, která tyto společnosti hledají, protože nás uvádějí na trh se společnostmi, které nás zaměstnají, mohou snadno získat kvalifikovaný nebo zkušený personál, který bude společností přijat. Ve stejné společnosti, když jsem pracoval s dobře zavedenou společností, moje hodinová mzda byla 11Euro, ale můj kolega získával 11,80 od Mannpower a všiml si, když zasáhl 80 centů za měsíc. Můžete opustit Lebenslauf s Randstadem, Mannpowerem a Hoffmannou. Do 2 týdnů určitě učiní několik nabídek. Ale jak jsem řekl, není možné říci, že koronský čas je vlastně ten pravý čas pro nový začátek v Německu. Vždy existuje práce pro ty, kteří chtějí pracovat, to je ovšem jiná věc. Myslím si, že se Německo nemůže vrátit k normálu po dobu nejméně 2 let a maximálně po dobu 5 let.

    horní Franky
    účastník

    Moje situace je samozřejmě trochu jiná, pokud zde máte platné povolání a pokud máte dostatečné znalosti němčiny, má větší smysl pracovat přímo a jít si po chleba. Pokud začnete svůj obchodní život bez znalosti jazyka jako já, Turci vám sem pošlou, jak říkali jejich přátelé, existuje mnoho příkladů. Informace poskytnuté Oberfrankenem a dojmy, které sdělil, jsou velmi cenné a velmi důležité pro lidi, jako jsme my, kteří se právě usadili v Německu a začali nový život. Děkujeme za informace, které jste sdíleli

    Z tohoto fóra jsem měl prospěch včas. Dlouho jsem nemohl vstoupit, když jsem řekl pracovní sílu. Když jsem viděl, že se stále aktivně používá, chtěl jsem provést aktualizaci života. Potkal jsem odtud velmi milé lidi. Účelem fór je, že pokud každý sdílí své zkušenosti, správné i špatné, lidé mohou tyto zkušenosti vyhodnotit podle svého vlastního života. Všichni žijeme v zahraničí a procházíme stejnými cestami, pokud se navzájem nepodporujeme, nebudeme se lišit od příležitostí, které zde žijí, kteří si myslí, že jsou Turci.

    slymnn
    účastník

    Z tohoto fóra jsem měl prospěch včas. Dlouho jsem nemohl vstoupit, když jsem řekl pracovní sílu. Když jsem viděl, že se stále aktivně používá, chtěl jsem provést aktualizaci života. Potkal jsem odtud velmi milé lidi. Účelem fór je, že pokud každý sdílí své zkušenosti, správné i špatné, lidé mohou tyto zkušenosti vyhodnotit podle svého vlastního života. Všichni žijeme v zahraničí a procházíme stejnými cestami, pokud se navzájem nepodporujeme, nebudeme se lišit od příležitostí, které zde žijí, kteří si myslí, že jsou Turci.

    ano, už máte hodně pravdu a Turecko musí získat toto fórum, aby se podělilo o své zkušenosti prostřednictvím lidí, kteří emigrovali do německého dění, v našich malých informacích o některých věcech, které jsou dobré. Narodil se a vyrůstal ve snaze prohlédnout si tyto informace a vrchol, který slyšíte, pochází z vašeho útlaku proti lidem, kteří se snaží využít výhod Turecka, není na rozdíl od toho, že si můžete nakreslit vlastní cestu. Co řekli, život je krásný, jak ho sdílíme, dnes nám řekněte své úspory, doufám, že to řekneme dalším přátelům zítra pozítří. Teď mým jediným cílem je být tady úspěšný a nikoho nepotřebovat 🙏

    istanbullu je
    účastník

    Dobrý den,

    Jako někdo, kdo provedl všechny počáteční práce, říkáte nebo implikujete. Myslím, že Lieferando bude pro nováčky lepší. Lieferando (pojištěná práce sozialversichert), pokud to děláte na plný úvazek (40 hodin), můžete vydělat průměrný plat, ale bylo to pro mě stresující a byl jsem velmi unavený, i když jsem to udělal autem. . Pokud pracujete 36 hodiny denně, můžete snadno dosáhnout 450 měsíčně.

    Chcete-li vytvořit Amazon Flex, musíte otevřít kleinunternehmen (malý podnik). (Je to trochu bolest hlavy pro nováčky, pokud jde o právní předpisy a účetní. Například musíte platit zdravotní pojištění ve výši 450 EUR v průměrném měsíčním čistém výdělku 200 EUR. Všechny náklady spojené s autem patří vám.) Amazon vám také nedává moc práce. Minulý týden jsem mohl získat pouze 3 pracovní místa, celkem 3 ze 9 hodin. Amazon flex lze tedy považovat spíše za práci navíc.

    Myslím, že Lieferando vypadá jako nováček.

    Nejdůležitější je samozřejmě změnit řidičský průkaz tak, aby se nejprve učil německy na úrovni B1. Pokud dokážete v těchto pracovních místech vařit a vybavit si řidičský průkaz a B1 v prvním roce, myslím, že můžete snadno přijmout a pokračovat se státní podporou Ausbildungs ​​(nazývají povolání), ať už chcete pokračovat s B2-C1.

    Doufám, že to, co jsem napsal, vám dá nějaký nápad.

    Přeji úspěch nově příchozím. Může být naše cesta jasná pro nás všechny.

    S pozdravem.

    horní Franky
    účastník

    Dobrý den,

    Jako někdo, kdo provedl všechny počáteční práce, říkáte nebo implikujete. Myslím, že Lieferando bude pro nováčky lepší. Lieferando (pojištěná práce sozialversichert), pokud to děláte na plný úvazek (40 hodin), můžete vydělat průměrný plat, ale bylo to pro mě stresující a byl jsem velmi unavený, i když jsem to udělal autem. . Pokud pracujete 36 hodiny denně, můžete snadno dosáhnout 450 měsíčně.

    Chcete-li vytvořit Amazon Flex, musíte otevřít kleinunternehmen (malý podnik). (Je to trochu bolest hlavy pro nováčky, pokud jde o právní předpisy a účetní. Například musíte platit zdravotní pojištění ve výši 450 EUR v průměrném měsíčním čistém výdělku 200 EUR. Všechny náklady spojené s autem patří vám.) Amazon vám také nedává moc práce. Minulý týden jsem mohl získat pouze 3 pracovní místa, celkem 3 ze 9 hodin. Amazon flex lze tedy považovat spíše za práci navíc.

    Myslím, že Lieferando vypadá jako nováček.

    Nejdůležitější je samozřejmě změnit řidičský průkaz tak, aby se nejprve učil německy na úrovni B1. Pokud dokážete v těchto pracovních místech vařit a vybavit si řidičský průkaz a B1 v prvním roce, myslím, že můžete snadno přijmout a pokračovat se státní podporou Ausbildungs ​​(nazývají povolání), ať už chcete pokračovat s B2-C1.

    Doufám, že to, co jsem napsal, vám dá nějaký nápad.

    Přeji úspěch nově příchozím. Může být naše cesta jasná pro nás všechny.

    S pozdravem.

    Dobrý den,
    Tím, že Amazon Flex, jsem myslel, že můžete pracovat jako řidič na plný úvazek ve velkých společnostech, které pracují pro Amazon Logistics, nikoli jako zaměstnavatel. Amazon Logistik zaměstnává Subunternehmers, kteří se na něj vztahují a pracují se svými týmy, což je v Berlíně velmi běžné. Ale pokud si vezmete ležák s vlastním autem a distribuujete jej, jak jste řekl, kleingewerbe je nutné a pojištění vozidla by mělo být gewerblich.Existují také menší břišní detaily.
    Za prvé, založení společnosti atd. Je obtížná záležitost, samozřejmě náklady na daňové pojištění v Německu jsou velmi humanitární.
    Lieferando se samozřejmě mění podle úhlu pohledu. Nevidím tu práci jako práci na plný úvazek. Vedle hlavního zaměstnání může být křupavý dodatečný příjem. Na druhou stranu, když jsem poprvé začal, distribuoval jsem noviny 2 dny v týdnu jako další práci. Další pracovní příležitosti jsou často hlavním problémem získání dobré práce.
    Souhlasím s vaším názorem na jazyk.

    horní Franky
    účastník

    Ano, přátelé, chtěl jsem udělat rychlou aktualizaci života. Toto téma jsem otevřel, když jsem zakládal Umschulung. Od 1. ledna 2022 jsem díky bohu dokončil svůj Umschulung s GPA 2 a začal jsem jako Schichtführer ve společnosti, kde jsem pro Umschulung pracoval. Jinými slovy, můžeme říci supervizor směny v turečtině. Samozřejmě jsem si v tomto procesu prošel řadou problémů, strávil jsem 2 roky před prací, dnem i nocí, po práci, abych pochopil a naučil se problematice, se kterou i Němci mají potíže, díky bohu jsme zkoušku zvládli bez jakýchkoli nehoda, aniž by Němci dostali šanci.

    Mezitím se samozřejmě moje úroveň němčiny, která byla na začátku B1 nebo tak nějak, začala blížit mateřskému jazyku. Ale co se týče manažerské pozice, uvědomuji si, že je nedostatečná a snažím se ji stále zlepšovat. Vzhledem k tomu, že děláme rychlou a naprosto komunikativní práci, je nutné 100% ovládat němčinu. Kromě toho je mailer, komunikace s náčelníky v jiných Abteilungs atd. zcela založena na němčině. Jelikož pracuji jako vedoucí oddělení o 18 lidech, k řešení jejich problémů je opět němčina nutností. Velhasil kalam není nutně v němčině a ne nutně v němčině.

    Až si najdu čas, povyprávím vám o průběhu a o tom, jak toto dobrodružství začalo. Zejména pro ty, kteří přicházejí z Turecka jako my, je státem podporovaný Umschulung skvělou příležitostí. Samozřejmě musíte splnit podmínky. Pokud bych měl definovat Umschulung, Ausbildungun je přesně to samé ze školy, na které jste šli ke zkoušce, kterou jste složili, ale zabírá 3/2 Ausbildungun. Například 2letou práci jsem dokončil za 18 měsíců. A na konci práce získáte stejný diplom jako ti, kteří absolvovali Ausbildung. Ve skutečnosti se s vámi zachází jako s potenciálnějším člověkem, protože to zkracujete. Umschulung zkráceně = zkráceně Ausbildung

    Nyní jsme odtud vystoupili na kariérním žebříčku, uvidíme, hodně štěstí. Mezi mými plány je stát se mistrem nebo technikem stejné profese. Zpočátku chci nasbírat nějaké zkušenosti a takto pokračovat.
    Kéž to Bůh dá každému, kdo pracuje, bojuje a zápasí podle svého srdce. Máte-li dotazy, můžete je položit pod tímto názvem, bude to přínosem pro každého.

Zobrazuje se 15 odpovědí – 1 až 15 (celkem 18)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.