Německo studentské vízum

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    žádná_zkouška
    účastník

    Nejprve ahoj všichni. Šel jsem na vízový pohovor 30.09.2010 v 07.15.
    Připravil jsem všechny papíry
    (přijetí do školy, potvrzení o zápisu do kurzu…..)
    Můj jazykový kurz začne 25. října 2010. Nechci zmeškat jazykový kurz. Zavolal jsem na konzulát a nedostal jsem žádné informace o situaci. Existuje nějaká nevýhoda pro to, abych zavolal a získal informace? Mám 19. října 2010 poslat e-mail na konzulát s oznámením, že můj kurz začne a že chci získat vízum?

    Díky předem za vaše komentáře.

    žádná_zkouška
    účastník

    Je tu jedna věc, kterou jsem zapomněl přidat aha. S velkým rozptýlením jsem zapomněl předložit doklad, že kurz byl placen po dobu 2 měsíců, je v pořádku dát ho později?

    zlatíčko moje
    účastník

    Máte dokument o tom, proč potřebujete jazykový kurz v Německu? (příspěvek o povinnosti z pracoviště, dokument školy, který je nezbytný pro mé vzdělání? Pokud existuje, dal jste to? Myslím, že nemůžete klást otázky týkající se vašich víz před 4 měsíci

    žádná_zkouška
    účastník

    Studoval jsem německý jazyk ve škole 3 roky, dokument jsem přeložil a odnesl. Chystám se jít na jazykový kurz, protože můj jazyk nestačí, nebylo by divné to znovu zmínit?

    žádná_zkouška
    účastník

    Není tu nikdo, kdo by pomohl? nahoru

    zlatíčko moje
    účastník

    Říká se, že kvůli jazykovému kurzu je obtížné získat vízum. Chcete doklad, který je povinný absolvovat jazykový kurz v Německu? Jinak je pravděpodobnost odmítnutí vysoká z toho důvodu, že se ve své zemi mohou naučit německy. Protože si myslí, že vaším cílem není naučit se jazyk, ale jako způsob, jak se usadit v Německu. Samozřejmě není nic, co by odmítli, doufám, že odejdete

    žádná_zkouška
    účastník

    Minulý rok tam šel další můj přítel. Už to chtějí jako nezbytný dokument. Nevadí vám, když pošlu e-mail?

    zlatíčko moje
    účastník

    Nevím. Říkají, že nevolejte před 4 měsíci a zeptejte se. Nemyslím si, že by to byl problém, nanejvýš neodpovídají, to je vše ..

    cciwann
    účastník

    Důležitý je dokument, který vás přijal na univerzitu v Německu, kromě toho je samozřejmě osvědčení o registraci kurzu a další nezbytné náležitosti záruční list, pojištění nebo něco takového. Také jsem se přihlásil, nezoufejte, ale byl jsem odmítnut, i když bylo všechno v pořádku. Jako důvod mi ukázali něco směšného, ​​že tam žije i můj otec, protože jsem šel žít vedle něj, ne kvůli škole. Tuto informaci jsem získal od awukattu, otevřel jsem se v Německu a pokud jste nedali jednoznačnou odpověď, když se vás zeptali, co budete dělat po dokončení školy v den, nebo pokud jste řekli, že uvažujete o pobytu v německo, místnost způsobí, že dají negativní odpověď.

    cciwann
    účastník

    Pokud vím, pokud neexistuje váš dokument, chtějí informace o wize získat také poštou nebo telefonem.

    žádná_zkouška
    účastník

    Žádný z mých příbuzných tam není. Zeptali se na otázku, co budete dělat, až dokončíte školu, a já jsem řekl, že budu pracovat v Turecku.

    cciwann
    účastník

    Říkají, že se vám dařilo, budu pracovat v Turecku, aby už nikdo do Německa nepřišel. snaží se vnést ekonomickou krizi na zde žijící cizince, které se dostávají do myslí lidí jako vědomá státní politika, mohu říci jen to, že štěstí je na vaší straně, a pokud dostanete odpověď, můžete ji sdílet tady?

    žádná_zkouška
    účastník

    Dovolte mi vysvětlit vám současnou situaci. Byl tam přítel, který dostal studentské vízum, nechal jsem si od něj poradit a prohledal jsem pobočku cizinců. Řekli, že proces je u konce, a chtějí vaše rozhodnutí. uvedli. Pak se zeptejte. Zavolal jsem a řekl mu o incidentu. Řekl jsem, že můj kurz začíná. Neočekávám, že to bude pokračovat ve škole. Žena řekla, co se děje, začneme kurz. Řekl jsem dobře, zavěsil jsem. O týden později jsem zavolal na 2. Opět žena požádala o mé sledovací číslo a ona řekla, že z Německa neodpovídá, řekla jsem, jak to může být, řekli nám to takto, řekli: „No, ty jsi ne Nevolám, “řekl jsem a zavěsil jsem. Přítel však šel a promluvil tváří v tvář v pobočce cizinců. Tato žena svým přítelem nikdy neotřásla, stejně nevím, co mám dělat. Dítěti, které přijalo vízum, bylo doporučeno, abych vízum dostal za 17 dní.

    žádná_zkouška
    účastník

    Zapomněl jsem napsat, osoba, která vízum vzala, požádala z Ankary.

    cciwann
    účastník

    No, příteli, volal jsem a ptal jsem se kolikrát, ale řekli, že mi žádné informace neposkytnou. Když jsem se ptal z Německa, stejně jako vy, říkali věci, jako že jsme posílali zprávy, ale v Turecku vždy řekli, že i kdybychom neměli žádné informace, stejně žádné informace nepodáme. Pochopíte, počkáte, až to pošlou. V den, kdy jsem dostal zamítavou odpověď, byl první školní den.Kluci mě nechali čekat měsíc a půl a poslali mi odmítavou odpověď první den školy. Doufám, že se vám to nestane

    žádná_zkouška
    účastník

    Uvidíme ins. Proč jste byli odmítnuti?

Zobrazuje se 15 odpovědí – 1 až 15 (celkem 15)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.