Prosím, pomozte, pokud máte znalosti německého pracovního práva

> Fóra > Podnikání a pracovní život v Německu > Prosím, pomozte, pokud máte znalosti německého pracovního práva

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    nescaff na
    účastník

    Ahoj přátelé, moji milí přátelé, je to už pět let, co jsem přišel do Německa Pracuji dva roky Nemám němčinu jako svůj rodný jazyk Měl jsem velkou pracovní nehodu Před 2 měsíci Měl jsem velkou pracovní nehodu Mám na nohou spadnutou tunu zboží Pracuji v továrně na mramor Mé maso bylo rozdrceno Právě jsem koupil nemocný papír po dobu 6 týdnů Řídím sešívačku znovu s žebříkem. Mám potíže s zastavením můj rodinný lékař byl na dovolené týden, dočasně se díval na jiného dr. 30denní zpráva mi napsala 30.10.2017 až 30.11.2017 Mám zprávy, které jsem obdržel, jeden z nich byl ponechán na pracovišti, jeden jsem dal na pracoviště a druhý šel na pracoviště s tím, že jednoho dne ke mně přišel klikový papír a odešel ke mně později Poslali zprávu znovu, protože to byla naše chyba, ráno jsem zavolal na místo práce znovu, řekl, šel jsem znovu na pracoviště, šel jsem na místo práce, dal jsem zprávy z pracoviště neakceptuje tuto zprávu nevím, jak vás naštvat na měsíc nevím, jaké zákony zde fristlose dali mi 20.11.2017 je můj normální termín a můj přívěs 28.2.2018 každý měsíc nejpozději 27 leželo a nešlo spát mám svůj plat 28 dali mi odchod, který rozumí zákonům, můžete mi prosím pomoci.

    rustem34
    účastník

    Ahoj kamaráde,

    Myslím, že je vinen, pokud Dr neposlal své zprávy. V tomto případě si myslím, že musíte vidět své pracoviště s Dr. Pokud také nedosáhnete výsledků, vezměte papíry do Arbeitstamtu a papír od Dr o omylu. Existuje také taková situace. Slyšel jsem nepodložené kliky od rodinných lékařů. Pokud tisknete příliš mnoho klik, můžete mít potíže

    bezcitný
    účastník

    Ahoj brácho, nejdřív se uzdrav První je, že žádné pracoviště nemá právo vás propustit, protože jste nemocní nebo máte hlášení. V minulosti byl nemocný, a když dostal jeho zprávu, dostali ho ven, pak jsme šli s právníkem k soudu a vyhráli jsme a pak jsme nedostali moc peněz. Ale vaše situace je velmi odlišná, měli jste pracovní úraz, zaměstnavatel vyplácí svým zaměstnancům v Německu vysokou částku odškodnění za trvalé škody při pracovních úrazech. Protože strach ze společnosti je kvůli tomu, snaží se vás zbavit, můj názor. Najdete dobrého právníka a jdete k soudu, že jsem měl pracovní nehodu u právníka, takže lékař mi nahlásil trvalé poškození nohy a společnost mi napsala, aby se mě zbavil, když jsem byl nahlášen a měl jsem pracovní úraz. Pokud to není hotové, kupte si co nejvíce, na tom nezáleží, za 1 měsíc a 2 měsíce později za ně společnost bude muset zaplatit.

Zobrazuje se 2 odpovědí – 1 až 2 (celkem 2)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.