Doklady potřebné pro sloučení rodiny založené na dětech

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    fuk_xnumx
    účastník

    DŮLEŽITÉ: Dokumenty musí být odeslány v pořadí pošty

    2. [] Žádost musí být podána osobně

    3. [] 10 pas platný nejméně 12 měsíců ne starší než roky
          Pro udělení víza v cestovním pase musí být na stránkách VISA alespoň prázdné stránky 2.

    4. [] Pokud je dítě, musí být vyplněna celá dětská část přihlášky.
          Děti by měly být i v Turecku zůstávají zcela zaplněno.

    5. [] 3 kousky Obrázek biometrického pasu
          Funkce obrázku;
      * Poslední 6 by měl být odebrán za měsíc, aby odpovídal nejnovějšímu vzhledu
      * 45 X 35 musí mít rozměry v mm.
      Hrany musí být bezrámové
      * Tvář by se měla odrážet zepředu, hlava je otevřená a všechny oči by měly být viditelné

    6. [] 2 jednotky Formulář žádosti o vízum k pobytu
          2 Formuláře žádosti o povolení k pobytu, vyplněné úplně, čitelně v němčině a podepsané vlastní rukou žadatele. K formuláři se dostanete zdarma ze vstupu do vízové ​​sekce nebo ze stránky konzulátu před podáním žádosti.

    7. [] Originál, doklad o pobytu a dvě fotokopie všech dětí samostatně
       

    8. [] Původní kopie záznamu o kolektivní populaci žadatele a fotokopie 2
    Originální a plná fotokopie 2.
        (Můžete získat od Ředitelství pro populaci)

    9. [] Poplatek za zpracování víz, 60 Euro
        Euro a musí být v plné výši

    10. [] Fotokopie dokumentu uvádějící stupeň blízkosti k občanovi EU
          Pro manželku: oddací list, pro děti: narození

    11. [] Kopie průkazu totožnosti nebo cestovního pasu občana EU

    12. [] Staré pasy by měly být předloženy, jsou-li k dispozici

    Upozornění:

    Přijďte prosím na konzulát 15 minut před termínem schůzky.
    Než se obrátíte na vízový úřad, požádejte o službu UPS umístěnou na vnitřním dvoře vízového oddělení a získejte všechny informace týkající se vrácení cestovního pasu.
    Když jdete do aplikace si svůj mobilní telefon. Nepřenášejte velké tašky, počítače, zboží, není tam místo, kde je můžete svěřit.

    Měli byste přinést všechny obecné dokumenty, o kterých jsme se vám zmínili, ale při podání žádosti může konzulární úředník v pokladně požádat o dodatečné dokumenty kvůli zvláštním okolnostem.
    Po obdržení víza okamžitě zkontrolujte správnost údajů o vízu, zejména datum platnosti a jméno a příjmení víza. Pokud dojde k chybám, měli byste se okamžitě obrátit na vízové ​​oddělení.
     
    S pozdravem,

    Velvyslanectví Německa / konzulát Generální vízum Informace a jmenovací služba

    cetinxnumx
    účastník

    Děkuji Tsk

    msmsrs je
    účastník

    Když je dítě požádáno o zaplacení poplatku? Nepamatuju si ho?

    fuk_xnumx
    účastník

    ucter je požadován v dokumentech, které jsou napsány na německém občanství

    fuk_xnumx
    účastník

    skutečný

    fuk_xnumx
    účastník

    ?

    I průhyb
    účastník

    Přátelé 2010 již od května pracují na vízech pro sloučení rodiny, 3 může požádat o 1 v květnu poté, co byl rok 2010 zamítnut, protože jsme plánovali 2011 v průběhu roku, jak jsme plánovali pokaždé, když jsme požádali o časy 12 prostřednictvím zaměstnanců, zaměstnavatelů a dokonce ručitelů. 13 3 čeká několik měsíců a zbytečně ztrácí náš XNUMX rok.

    Pravda je, že jsme během této doby měli dceru. Kéž vám Bůh dá dlouhý život. Nyní podáme 4. žádost prostřednictvím naší dcery, ale jsem podivně zmaten strachem z RED ohledně požadovaných dokumentů.

    Někteří říkají, že je nutný pas a identita dítěte, zatímco někteří říkají, že rodný list není nutný.

    Chtěl bych se zeptat přátel se znalostmi o časech 3 a získat souhrn, který bude fungovat pro lidi jako já, kteří se obávají, že bude problém.

    V tomto přehledu Pokud jsou dokumenty, které jsou absolutně požadovány a kde je možné je vzít a vydat, vám také napíše manžel v Německu. Bude to velmi dobré.

    Příklad: Registrace populace Příklad: (bude převzato ze správy populace).

    Naléhavě čekám na přátele.

    Kéž vám Bůh žehná.

    I průhyb
    účastník

    Přátelé, na odpověď čekám 1.5 měsíce.Může někdo znalý odpovědět na mou zprávu výše? Prosím... Rádi bychom si tento týden domluvili schůzku.

    fuk_xnumx
    účastník

    Po narození dítěte musí být občanský průkaz předložen s rodným listem dítěte a průkazem totožnosti.

    I průhyb
    účastník

    Zejména následující látky

    7. [] Originál, doklad o pobytu a dvě fotokopie všech dětí samostatně
        Originální a 2 fotokopie překladu z Sworn Translator do Amanc.

    (Jak mohu získat toto povolení k pobytu v Německu?)

    10. [] Fotokopie dokumentu uvádějící stupeň blízkosti k občanovi EU
          Pro manželku: oddací list, pro děti: narození

    (Vztahuje se na vzorec A jako na příklad narození? Jak to dostanu od německé státní správy?)

    Jeden z dokumentů, které mají být předány rodnému listu dítěte předat fotokopii dokladů o matce a dítěti uvedl, že přijdou ke mně faxem nebo fotokopií nebo originální zásilka přijde? Pokud budou originály přicházet, nebude moje žena znovu potřebná?

    No jsem tak zmatená...

    Nebo můj příteli, pokud víte a píšete, že tento dokument bude odstraněn ze zdi a bude odeslán ze zdi v pořádku, byl bych rád, kdybyste to napsali, nemohu spát bez stresu už 1 týden ..

    fuk_xnumx
    účastník

    musíte udělat kopii průkazu totožnosti s dítětem od manžela / manželky a zaslat rodný papír, který chcete poslat dítěti s e-mailem, který jste povinni doložit o dítěti, fotokopii průkazu totožnosti s inspirací, kterou máte stále ve formuláři zájmu vzoru a cikar ikisinide

    dejavuxnumx
    účastník

    Přátelé, dejte prosím informovanou odpověď, moje jmenování na konzulátu je krátké. Můj syn má 2 roky a narodil se v Turecku. moje manželka i syn jsou nyní dvojí občané.
    nyní šli nejprve do Německa a vzali si tam svůj pobyt. Jelikož byla moje žena těhotná, museli v následujících týdnech jet dříve, protože letecká doprava byla zakázána.

    Otázka, která mě zarazila, je, že si prosím vyžádejte urgentní informace

    Narodím se v Turecku, naše žádost prostřednictvím rodiny Děti Může syn byl důvodem odmítnutí vzít?
    Dítě se tedy nemusí narodit v Německu, že?

    fuk_xnumx
    účastník

    Dítě je již německým občanem, je důležité, aby dítě bylo německým občanem, nezáleží na tom, kde se narodilo, nyní se zdá, že dítě žije v Německu a budete mít nad ním sloučení rodiny, nemyslím si, že v tom bude problém.

    dejavuxnumx
    účastník

    Děkuji, vyrůstáte jako lék Ufuk :))
    Jak čas běží, lidé jsou ve stresu. Díky bohu, tato stránka existuje, abychom si v mysli vyčistili otazníky a vůbec se nestresovali... Ještě jednou děkuji.

    oito8
    účastník

    Příteli, neboj se, pokud je tvůj malý německý občan, můžeš získat vízum na mé nenarozené dítě a já jsem se usadil v Německu.

    Giland
    účastník

    Přihlásil jsem se 11.04.2014, uvidíme, kdy přijde odpověď z kavárny :)

Zobrazuje se 15 odpovědí – 1 až 15 (celkem 74)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.