Německá turecká lekce flasch Germanxta Lesson 4

> Fóra > Aktivní učení a německé metody memorování slov > Německá turecká lekce flasch Germanxta Lesson 4

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    Alibaba
    účastník

    zdraví otce

    Barli
    účastník

    Das ist die Lehrerin. Bylo by hezké zavolat tuto učitelku.

    Saygilar,

    railionxnumx
    účastník

    tesekkurler

    reisxnumx
    účastník

    Ahoj přátelé jsem vstoupil 4 v březnu a já jsem vyhrál 81 bodů poprvé jsem se vstoupit do prostředí přátelské zkoušky není tak nudné a chladné někdo nepomůže nikomu učitelé na první nám řekněte, co musíme udělat (turečtina) poté, že nikdo nemůže mluvit s nikým na stole, vodní identita a kuličkové pero Cokoliv jiného je přísně zakázáno, ale nevnímejte si trochu pozornosti a uvidíte výhodu, že na tento web budete mít spoustu štěstí; https://www.unalozdal.com/;

    hosibab na
    účastník

    Ahoj přátelé jsem vstoupil 4 v březnu a já jsem vyhrál 81 bodů poprvé jsem se vstoupit do prostředí přátelské zkoušky není tak nudný a chladný někdo nepomůže nikomu z prvních učitelů říct, co musíme udělat (turečtina), pak nikdo nemůže mluvit s nikým na stole identity vody a kuličkové pero Cokoliv jiného je přísně zakázáno, ale nevnímejte si trochu pozornosti a uvidíte výhodu, že na tento web budete mít spoustu štěstí; https://www.unalozdal.com/;

    Díky za informaci, bratře, ale pokud jim řeknete, že pod správným názvem předmětu bude menmun
    Dejte nám prosím pozor na to, kde píšeme

    Berlín
    účastník

    Budeme rádi, pokud poskytnete příklady zdraví a každodenních potřeb.

    hosibab na
    účastník

    Budeme rádi, pokud poskytnete příklady zdraví a každodenních potřeb.

    naše každodenní potřeby práce se děje brzy budu sdílet s vámi zde

    Asarkaya
    návštěvník

    teşekkürlerr

    turgutxnumx
    účastník

    díky

Zobrazuje se 9 odpovědí – 1 až 9 (celkem 9)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.