Úvod do německé místnosti

> Fóra > Otázky a odpovědi o německých lekcích > Úvod do německé místnosti

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    burcuxnumx
    účastník

    Přátelé, zítra mám domácí úkol, byl bych moc rád, kdybyste mi pomohli. Napravo od mé postele je skříň, můj stůl je na levé straně mého pokoje a vzadu vpravo mám poličku zeď, jak to můžu říct? :v rozpacích:

    reyyan na
    účastník

    Přátelé, zítra mám domácí úkol, byl bych moc rád, kdybyste mi pomohli. Napravo od mé postele je skříň, můj stůl je na levé straně mého pokoje a vzadu vpravo mám poličku zeď, jak to můžu říct? :v rozpacích:

    Es gibt einen Kleiderschrank, ein Schreibtisch, ein Bücherregal und ein Bett in meinem Zimmer.
    Více o tom, co se děje na Betts. Ztráty a odkazy Propojte se s námi Zimmers und auf der Rechten Seite gibt es meinen Bücherschrank.

    V mém pokoji je skříň, psací stůl, knihovna a postel.
    Na pravé straně postele mám skříň. Vlevo od svého pokoje mám stůl a napravo knihovnu.

    Ve skutečnosti není správné dělat si domácí úkoly. Napsal jsi to na několik míst, tak jsem se snažil pomoci, ale stejně to dobře kontroluješ, ano? smíšené věty, protože  ;)

    burcuxnumx
    účastník

    Můj domácí úkol stejně není tak krátký, udělal jsem ostatní, to byly věty, které jsem měl s překladem potíže, děkuji za překlad. :)

Zobrazuje se 2 odpovědí – 1 až 2 (celkem 2)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.