Zkušenosti německé zkoušky A1 Family Reunion

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    mavigece
    účastník

    Ahoj přátelé

    Učím studenty, kteří o víkendu musí složit zkoušku A1 pro sloučení rodiny. a přemýšlel jsem před zkouškou a1
    Zadává někdo otázky a témata a pamatuje si je? Chci více pomoci svým studentům ..
    Předem moc děkuji…
    přátelé tady, podělme se o naše zkušenosti po zkoušce a zkoušce.

    nebe
    účastník

    Dobrý den, modrá noc, připravuji studenty na tuto zkoušku, hledám stejnou otázku a otázky, které jsem se zatím naučil, jsou kladeny z knihy s názvem start 1, hören (richtig oder falsch), sprechen a karty jsou rozdány skupinám 3-4 osob a požádány o ně. Pokud mám více informací nebo pokud jste, prosím, podělte se o ně

    mavigece
    účastník

    Děkuji, mám pásky a otázky týkající se tématu nenávisti, pokud chcete, mohu vám poslat kazetu i brožuru. Samozřejmě existuje něco, co velmi dobře víte, že časy zkoušek se v určitých obdobích mění. tato brožura a páska vás však mohou učitele vést. Studenti můžete připravit tím, že budete klást různé otázky stejným způsobem.

    mel _-_ měsíc
    účastník

    Ahoj, zkoušku jsem složil 31. října a složil jsem ji. Zeptáte se na něj a on vám pošle otázku, a pak se vás zeptá na další kartu, podle toho CVP, pak jsou tu opět zisky. postavení

    mavigece
    účastník

    Ahoj Mel_ay Děkuji moc za sdílení. Doufám, že jste složili zkoušku a máte pravdu, bohužel je to opravdu obtížná situace.
    Ještě jednou děkujeme za sdílení…

    chybí mi
    účastník

    slm Nemohl jsem najít tuto startovní knihu, kde ji mohu získat, připravuji se na tuto zkoušku a jsem ve velmi obtížné situaci.

    erdem_xnumx
    účastník

    přátelé, připravuji se, ale musím tvrdě pracovat, jak můžeme, prostě moc nepanikařme a musíme to dělat pořád dokola. Přijít

    ((^ SeMa ^))
    účastník

    přátelé, zítra se zúčastním zkoušky :(() :(:(:(

    Seiblossstill
    účastník

    přátelé, zítra se zúčastním zkoušky :(() :(:(:(

    můj příteli 1. proč jsi se nezeptal až do této doby, co tady zítra zbylo
                  2. co se chcete o zkoušce dozvědět
    pomůžeme vám zeptat se, jaký je váš příklad

    ((^ SeMa ^))
    účastník

    Vlastně vím, co bude před zkouškou přede mnou, ale slyšel jsem, že učitelé, které se chci naučit, při zkoušce pomáhají, nebo důvod, proč jsem se na to zeptal, je ten, že pomáhají pouze studentům.

    Seiblossstill
    účastník

    Vlastně vím, co bude před zkouškou přede mnou, ale slyšel jsem, že učitelé, které se chci naučit, při zkoušce pomáhají, nebo důvod, proč jsem se na to zeptal, je ten, že pomáhají pouze studentům.

    příteli, neviděl jsem, že by někomu pomohli, první část zkoušky, tedy haen lesen schreiben, mi zbylo hodně času celkem 65 minut. Nevysvětlují předmět dopisu v turečtině, dovolte mi to také říct

    cetin03
    účastník

    Právě jsem zahájil kurz, právě jsem zahájil kurz, otázky jsou určité předměty, učitelé vyučují podle jednoho z nich. Pokud studujete stejná místa, nemusíte se ničeho bát.

    barmeno
    účastník

    Ahoj, já jsem mbarmeno hataydan. Připravoval jsem se 2 měsíce, kurz se blíží ke konci. Mám problém se samotným získáním data zkoušky. Mám problém získat datum zkoušky. Volejte diolar pravidelně, ale systém zkoušek a dotazníky jsou stejné. http://www.goethe.de/lrn/prj/pba/sd1/mat/deindex.htm.  ) Napište to přímo a dostanete vzorek ke zkoušce. Doufám, že tato adresa pomůže všem mým přátelům, kteří to potřebují. Jo, a než zapomenu, můžete si odtud koupit Goethovu knihu A1, jen 20 metrů odtud je německé knihkupectví z ústavu.Zeptejte se úředníka na informačním oddělení ústavu,hned popíše zítra,je to velmi blízko..všem hodně štěstí.Pokud má někdo nové informace,prosím podělte se...!!!

    barmeno
    účastník

    https://www.goethe.de/lrn/prj/pba/sd1/mat/deindex.htm  Až se otevře tato stránka, klikněte na Modelsatz, přesný příklad všech 4 částí zkoušky je tam od...

    06
    účastník

    Přátelé, dnes jsem složil zkoušku Start 1. Uspěl jsem na 98 bodů... Není to zkouška, které byste se měli bát. Stačí najít dokumenty a nastudovat si potřebné věci. Hodně štěstí všem...

    Seiblossstill
    účastník

    Přátelé, dnes jsem složil zkoušku Start 1. Uspěl jsem na 98 bodů... Není to zkouška, které byste se měli bát. Stačí najít dokumenty a nastudovat si potřebné věci. Hodně štěstí všem...

    gratuluji příteli, bravoo, máš skvělé skóre.

Zobrazuje se 15 odpovědí – 1 až 15 (celkem 3,074)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.