Německý kurz a1 pro setkání rodiny

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    ahmetbxnumx
    účastník

    Přecenil jsem kurz znovusjednocení německé rodiny a přemýšlel jsem, jestli bych mohl absolvovat tento kurz a složit zkoušku nebo ne. Díky vzdělání, které jsem získal v Istanbulském jazykovém centru, jsem úspěšně složil zkoušku a získal certifikát. Náš učitel mě vždy učí naučit se německy ve studiích, jako je psaní dopisů, cvičení k porozumění tomu, co čte, hledání správných možností poslechem dialogů v sekci poslechu, představení se ústně, odpovídání na otázky týkající se čísel, pravopisná cvičení, cvičení cvičení ve formě otázek a odpovědí s kartami. Bylo to nesmírně užitečné. Tento proces učení byl pro mě docela snadný, když jsem posílil informace, které jsem obdržel na tomto školení, které jsem dostával každý všední den, a přidával jsem je každý den. Určitě doporučuji jazykové centrum istanbul všem svým přátelům, kteří uvažují o absolvování kurzu sloučení rodiny A1. Obě ceny kurzů jsou v porovnání s ostatními kurzy docela dostupné, ve výsledku nenalezneme peníze na ulici.

    tugce_doerj je
    účastník

    Také jsem se připravoval na zkoušku, dostal jsem 91 v pobočce Kadiköy. :) opravdu velmi dobře učí

Zobrazuji 1 odpověď (1 celkem)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.