Mzdy německých občanů

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    nsyyn
    účastník

    Dobrý den, přátelé,

    moje žena je německý občan a dělá ausbildung. Dělají při sloučení rodiny problém s platem? Pokud jste nedávno požádali o vízum, může vám odpovědět?

    Mám vízovou schůzku 15. ledna a tento problém nás chytil.

    fuk_xnumx
    účastník

    Němečtí občané nepožadují plat bodrasi, nebojte se, nebude to problém.

    nsyyn
    účastník

    Němečtí občané nepožadují plat bodrasi, nebojte se, nebude to problém.

    Pane, je tato informace jistá? Slyšeli jsme, že je to požadováno podle nejnovějších zákonů.

    fuk_xnumx
    účastník

    Musím prohledat web, kde jsou zákony, nemyslím si, že se zákon trochu změnil

    Pane, je tato informace jistá? Slyšeli jsme, že je to požadováno podle nejnovějších zákonů.

    mustafad
    účastník

    Pane profesore, mám stejnou situaci. Moje žena je německým občanem, byl požádán o tříměsíční mzdový orgán. Pokud si nechcete vytvořit svůj plán podle vašich představ, je to vaše šance.

    nsyyn
    účastník

    Pane profesore, mám stejnou situaci. Moje žena je německým občanem, byl požádán o tříměsíční mzdový orgán. Pokud si nechcete vytvořit svůj plán podle vašich představ, je to vaše šance.

    Doufám, že to není žádoucí, tak proč byste se ptali na výplatní listinu od někoho, kdo dělá povolání, takže plat je stejně nízký.

    Pokud se vaše situace vyjasní, můžete sem napsat?

Zobrazuje se 5 odpovědí – 1 až 5 (celkem 5)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.