Co udělat pro získání německého řidičského průkazu a tureckého sešitu...

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    fuk_xnumx
    účastník

                   

                    Přátelé žijící písemně následující v Turecku a řidičský průkaz jsou jednou z nových německých legislativ, její případ řidičského průkazu začíná přechodem od získání řidičského průkazu k tomu, aby bylo možné provést kroky, které je třeba v případě potřeby stručně popsat, protože dosažení vzájemných z Turecka řidičských průkazů je platných pouze prvních 6 měsíců v Německu a vstup a výstup yaptigimizda opět v Surah uzamiy, vyplývá z této tváře Kroky, které je třeba předat, mají být vysvětleny v článku. Následující článek se může stát od státu lišit, takže jakmile dorazíme poprvé nebo když se pokusíme změnit licenci po příjezdu, můžeme se na všechno zeptat a naučit se platný postup. Učebnice je nutná po registraci,
                                                                            Tento sešit publikuji jako PDF v následujícím odkazu   
    Nemohu vám dát test, protože testy jsou účtovatelné, ale můžu vám pomoci najít vhodný test po registraci do kurzu, který vám chtějí poskytnout zkušební ceny mezi 40 a 100 euro v tomto systému funguje takto: dáte jim je z vašeho domácího počítače s pomocí internetu on-line, vyřešíte otázku, že učitel vidí vaše rozhodnutí vstoupit na zkoušku nemůžete zadat obvykle 70% 80 míru přesnosti, můžete nyní zadat zkoušku říká, že můžete zadat zkoušku XUMX měsíční měsíc XUMX 3 euro Mohu pomoci přátelům, kteří chtějí mít testy v odkazu o zkoušce 24 má celkový počet otázek, které potřebujeme řešit, zatímco běží testy celkem 6 na základě stejných otázek tím, že udělá druh zapamatování zadáním druhu zkoušky již bu.gelelaki y Naše azid ..

                          Pokud to není 3 roky od doby, kdy jste se přestěhovali do Německa a již máte platnou tureckou licenci, můžete postupovat podle následujících kroků;

    nejprve jsou připraveny následující dokumenty;

    - Překlad vašeho tureckého řidičského průkazu z ADAC a původního řidičského průkazu
    - oční test požadovaný pro řidičskou průkazovou zkoušku
    - fotokopie pasu
    – Osvědčené potvrzení o pobytu z vašeho prvního města pobytu v Německu
    - 8 hodinový „kurz první pomoci“.
    - důkaz, že jste zapsáni do kurzu řidiče (pokud neúčastníte kurzů)

    doručí tyto dokumenty buď autoškola, nebo pozemkové lanovce, ke které je samotný řidičský kurz přidružen. V závislosti na pracovní zátěži, okresní guvernérský úřad pošle řidičské škole dopis mezi 3-8 týdny uvádějící, že váš řidičský průkaz je skutečně platný a že můžete zkoušky složit bez absolvování kurzu. Autoškoly vás informují o situaci a řeknou vám, že nejprve můžete písemnou zkoušku provést, když jste připraveni.

    Poté, co dokončíte 60 otázek s 30 otázkami, zavoláte na kurz a sdělíte datum, kdy chcete zkoušku absolvovat. Pokud je místo ve zkušebním centru, zaregistrují se na zkoušku. Ve zkoušce máte šanci vydělat maximálně 110 chybových bodů ze 10. Otázky jsou seřazeny podle důležitosti, 2–3–4–5 bodů, a pod každou otázkou je zapsán počet bodů, kterým otázka odpovídá. Existuje jen jedna šance, že uděláte 10 chybových bodů a neuspějete ve zkoušce, a to je pokazit dvě 5bodové otázky. 2bodové otázky jsou nejdůležitější otázky a obecně jednoduché otázky, takže nepanikařte. Dávají právo skládat tuto zkoušku maximálně třikrát, pokud ji nemůžete absolvovat třikrát, celý proces získání licence začíná od začátku.

    Pokud uspějete v písemné zkoušce, zbývá vám poslední překážka. praktická zkouška. Moje rada před složením této zkoušky je, že pokud jste řídili ve velkých městech v Turecku, zejména v Istanbulu, zapomeňte na všechny své zvyky a nechovejte se jako mladý muž a neříkejte „já to udělám“, absolvujte 1-2 lekce jízdy ( asi 45 minut). Naučte se oblast, kde budete zkoušku skládat, naučte se úskalí a hlavně se naučte zastavit na čáře před cedulí „stop“ a naučte se použít spojku nouzové brzdy při jízdě na 40 km. Praktická zkouška je ukončena v rozmezí 1-45 minut. Pokud nezastavíte, když se někdo blíží k přechodu pro chodce, může vaše zkouška skončit v první minutě povelem „Uhni stranou, prosím.“ Stejně tak, pokud cyklistu nepředjedete ze vzdálenosti 1 m, můžete slyšet povel "v budoucnu na dostupném místě vpravo."

    věci, na které byste rozhodně neměli zapomenout v praxi;

    * zkontrolovat tok dopravy přes zrcadlo před signalizací - signalizace - přejezd přes pravý pruh - hledat chodce nebo kolo před otáčením a dívat se přes slepý úhel přes rameno - dávat cestu k našemu přechodu chodci nebo cyklisté bratři na ulici se vracíte do

    * nutně na správný signál pro výstup náboje

    * kolo 4 stojí před stopkou a pokud je cesta k dispozici, pokračujte znovu

    * ovládání provozu za zrcadlem bez zastavení na červeném světle a vstávání na zelené světlo

    * zpomalte kontrolu pravostranného provozu na každém výjezdu z ulice

    * signál před 300m před opuštěním dálnice a začít vstupovat do pravého pruhu, jakmile začnou přerušované čáry

    * ne honit

    * vyhnout se vstupu do provozu bez křížení alespoň 2 pruhů

    Pokud jim věnujete pozornost, můžete znát řidičský průkaz v kapse. Pokud úspěšně absolvujete zkoušky, buď okamžitě získáte řidičský průkaz, nebo obdržíte certifikát od strýce, který zkoušku složil, a následující den obdržíte řidičský průkaz od TÜV. Všechno nejlepší.

                                                                    https://turbobit.net/8ylt83h0s9tn

    Bis Zum Ende
    účastník

    Zdravotní péče ve vašich rukou.

    yeliz_orh
    účastník

    No jste skvělí.ZKOUŠKA A1 JE UKONČENA, TEĎ JE NA ŘADĚ PRO VÁŠ ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ, KOLIK ZKOUŠEK JE NA TOMTO ŘADĚ, kavárna:)

    fuk_xnumx
    účastník

    jít do kurzu můžete stále získat podrobné informace odtamtud může být jiné místo

    No jste skvělí.ZKOUŠKA A1 JE UKONČENA, TEĎ JE NA ŘADĚ PRO VÁŠ ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ, KOLIK ZKOUŠEK JE NA TOMTO ŘADĚ, kavárna:)

    fuk_xnumx
    účastník

    online test 40 začne pracovat pro vás, ale nepřijímáte ho, můžete získat stejné měsíční ceny 3 z internetu.

    ckok na
    účastník

    Ahoj Ufuk,

    Co je to 3 měsíční online studijní stránka 20euro? Vím jen to http://www.fahrschulecard.de, což je obvykle doporučeno kurzem, 40 euro.

    zapadlý
    účastník

    Přátelé SA, podal jsem žádost o změnu řidičského průkazu, složil jsem teoretickou zkoušku, osoba, která zkoušku složila, než mě začala trochu vyzývat, položil jsem několik technických otázek, udělal jsem svého prvního čestného, ​​o týden později mám druhého čestného, ​​mám zkoušku Profesor na čestné škole není moc nápomocný Ptá se, jak mám dát CVP? Otázky se obecně týkají pneumatiky, čtyřnásobku, nastavení vzdálenosti světla stěračů, brzdy, které z nich vám byly položeny, jak jste zadali CVP.

    Jeynes
    účastník

    Můj přítel jsem vstoupil do praktische prüfunga 2 days ago. Děkujeme za řidičský průkaz. Pocházel jsem z němčiny, i když je moje němčina slabá. Zadní mlhy, přední mlhy, zapalovače 4, vysoké a nízké světlomety pracují v němčině. Ale váš učitel nemluví německy nehovoří muž, který se neptá na otázky, nepožádejte se snažit nepožádejte. Neznal jsem tu samou němčinu, kterou jsem šel do kurzu, opakuji zkoušku. Oni se neptal. Vpravo, vlevo, park za autem ve zkoušce, pomocí slov, jako je návrat, abych jim stejně porozuměl. Usnadněte to.

    fuk_xnumx
    účastník

    Jeynes velmi pěkný a také nejvhodnější čas na získání licence

    1.) Udělejte si svůj první řidičský průkaz do Turecka z Turecka, který vám umožní pas 6 měsíců (180 g), aby pro vás udělal cokoli, co můžete použít ve své e-kartě s nejlepšími nástroji a chcete běžet důsledně.

    2.) Do kurzu se můžete přihlásit, aniž byste čekali 6 měsíců, nebo po jeho skončení, je to na vás, ale můj návrh je zaregistrovat se po řízení po dobu 4 5 měsíců, protože se během jízdy dozvíte vše o pravidlech stylu jízdy a právu na průjezd.

    3.) Když se přihlásíte na kurz, neměli byste kurz správně sázet a pokud složíte nejprve písemnou zkoušku, budete moci absolvovat řidičskou zkoušku, abyste se rozhodli, kolik cvičení budete mít po napsání.

    4.) Písemná zkouška, pak můžete vstoupit do třídy řízení teď se rozhodnete, že instruktor řízení, ale tyto kurzy se měsíční poplatky, takže je třeba věnovat pozornost velmi dobře víte, i když víte velmi dobře chcete vydělat extra lekce a spoustu peněz.

    5) povolení používat aktivní nástroj olupd v Turecku a v Německu po dobu 5 měsíců zprostředkovatelem, aby se dostali až 3 řízení kurzu dost blízko na maximálně 5 d, protože Už víte, že jízda na těch nezbytných zná pravidla silničního provozu Dopravní značka Co se týče rychlosti, kterou možná děláte, téměř jakýkoli pokles úrovně Chcete-li vyhovět a vždy věnovat pozornost dočasnému právu na pravé straně, je právo na právo projít na všech silnicích 30, takže když přijedete na silniční křižovatku, musíte držet nohu na brzdě a být připraveni zabrzdit v náhlé situaci, protože důstojník, který dělá zkoušku vzadu, znamená, že oficiálně jdete na 30 po silnici 35. Znamená to, že zůstanete, takže učitel je již učí na hodině řízení a člověk se je určitě naučí v 5 lekcích.

    Pokud jde o třídu řízení, 6.Ders 1 je minuta a 45 je obvykle euro. Pokud jedete ve stejný den 40 minut 90 kurz, který děláte tak 2 kurz 5 minut je dost pro ty, kteří chtějí více cílů ve svých vlastních zájmech, jak jsem řekl, že někteří učitelé psali hodiny navíc, takže byste měli být opatrní ke všem z nich.

    Pokud máte nějaké dotazy, můžete se mě zeptat znovu nebo moji přátelé odpoví.

    zapadlý
    účastník

    Děkuji za vaše odpovědi. Toto je kurz, kam jsem chodil. Chtějí vydělat a už to dávají jasně najevo. Říkají, že nevyděláváme víc peněz než vy a prý za to uděláme 5 nebo 6 vyznamenání .Chci změnit kurz. Zkoušku také dělají v místě daleko od mého bydliště a pole je velké. Šel jsem a řekl jsem: "Udělám to, protože jsou lepší Turci", ale byli těsně po tom, co mě okradli a pořád mi třesou termínem zkoušky...

    fuk_xnumx
    účastník

    ale 5 6 již řekl, že není problém se dostat do normálu, takže řekněme, že 2 kurz 90 minut 3 krát přichází do vozidla v oddělených dnech takovým způsobem, pokud vše předáte do rukou 500 600, pokud jste stále mezi ostatními, bude tahat peníze 1000. peníze dostane kolem 50 euro

    Děkuji za vaše odpovědi. Toto je kurz, kam jsem chodil. Chtějí vydělat a už to dávají jasně najevo. Říkají, že nevyděláváme víc peněz než vy a prý za to uděláme 5 nebo 6 vyznamenání .Chci změnit kurz. Zkoušku také dělají v místě daleko od mého bydliště a pole je velké. Šel jsem a řekl jsem: "Udělám to, protože jsou lepší Turci", ale byli těsně po tom, co mě okradli a pořád mi třesou termínem zkoušky...

    fuk_xnumx
    účastník

    skutečný

    fuk_xnumx
    účastník

    .

    fuk_xnumx
    účastník
    carismaboy
    účastník

    Moc děkuji za předmět, informace a soubor. zshare měl velké potíže se stahováním, ale nakonec jsem uspěl. Turbobitový článek je mrtvý. Moje testbogeny byly oběťmi nehody, hodně jsem hledal a díky vám jsem je znovu našel :) Právě používám fahren lernen v1.5. Počítačový program je přesně jako zkouška. Zkoušku jsem absolvoval jednou, ale v ten den jsem velmi onemocněl a nechal jsem zkoušku v polovině.

    Pokud někdo chce, mohu tento program nahrát.

    Dobrý den všem.

    Rodolfo
    účastník

    Páni příteli, co zkouška řidičského průkazu :D V TR jsem měl 13letý řidičský průkaz. Přesto jsem složil zkoušky. Stres a vzrušení jsem nezažil tolik jako zkouška řidičského průkazu zde. ;) Kéž vám Bůh pomůže.

Zobrazuje se 15 odpovědí – 1 až 15 (celkem 61)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.