Moje rodinné otázky se sejdou.

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    Tayni
    účastník

    Ahoj všichni,
    Je můj snoubenec problémem německého občana a sloučení rodiny z Německa?
    Je nutné, aby se moje žena před žádostí o vízum pro sloučení rodiny vrátila do Německa a informovala příslušné orgány o svém manželství? (Chceme se přihlásit ihned po svatbě)
    Jak dlouho je třeba si objednat rodinné vízum?
    Byl bych rád, kdybyste něco přidali.

    Doufám, že každý dostane vízum co nejdříve. Dobrý den. Bůh žehnej všem.

    fuk_xnumx
    účastník

    Můžete ji získat v konsoloslukda povinni hlásit úřadům na manželství a německého občana, že Turecko bude v otázce sloučení rodiny víz při nákupu

    Tayni
    účastník

    Můžete ji získat v konsoloslukda povinni hlásit úřadům na manželství a německého občana, že Turecko bude v otázce sloučení rodiny víz při nákupu

    Mockrát vám děkuji za odpověď. Je možné od konzulátu získat dokumenty, jako je pobyt?

    fuk_xnumx
    účastník

    co je vyžadováno pro potvrzení o pobytu mé ženy

    Tayni
    účastník

    co je vyžadováno pro potvrzení o pobytu mé ženy

    Vím, že pro vízum ke sloučení rodiny je vyžadován doklad o pobytu manžela / manželky žijící v Německu.

    fuk_xnumx
    účastník

    Možná jste neobdrželi potřebné dokumenty, abyste se mohli oženit, protože si myslím, že se jedná o samostatný problém, a požadované dokumenty jsou ve formě, kterou si můžete znovu zkontrolovat nebo z webu konzulátu.

    Tayni
    účastník

    Možná jste neobdrželi potřebné dokumenty, abyste se mohli oženit, protože si myslím, že se jedná o samostatný problém, a požadované dokumenty jsou ve formě, kterou si můžete znovu zkontrolovat nebo z webu konzulátu.

    Učitelko, je mi to líto, myslím, že jsem se nemohl vyjádřit.
    Vzali jsme všechny naše papíry na svatbu. Náš svatební den je v pořádku, čekáme jen na náš den.
    Problém je, že pokud bude po svatbě vyžádán dokument od konzulátu?

    fuk_xnumx
    účastník

    Pokud jde o vízum po sňatcích již v Německu, můžete zde hledat dokumenty požadované pro úplné vízum, můžete se na něm obrátit na německé úřady na konzulátu.

    Morslipdo
    účastník

    Učitelko, je mi to líto, myslím, že jsem se nemohl vyjádřit.
    Vzali jsme všechny naše papíry na svatbu. Náš svatební den je v pořádku, čekáme jen na náš den.
    Problém je, že pokud bude po svatbě vyžádán dokument od konzulátu?

    Pokud si váš manžel pronajímá své bydliště a dům, měl by si s sebou vzít nájemní smlouvu a pokud byl již dříve ženatý a rozvedený, potřebuje také potvrzení. Bude se manželství konat v Turecku?

    Tayni
    účastník

    Pokud si váš manžel pronajímá své bydliště a dům, měl by si s sebou vzít nájemní smlouvu a pokud byl již dříve ženatý a rozvedený, potřebuje také potvrzení. Bude se manželství konat v Turecku?

    Ano, můj manžel má staré manželství. Svatba bude v Turecku.

Zobrazuje se 9 odpovědí – 1 až 9 (celkem 9)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.