Pomoc při nouzovém rozvodu.

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    derbederxnumx
    účastník

    Ahoj přátelé, byl jsem ženatý asi 2 roky a 4 měsíce pod jednou střechou s mojí manželkou a mé manželky s nekonečnými lžemi, problémy a manželství za 1 den nebylo pro mě, jsi dobrý muž, jako super manželka, odešla dům s bláznivými nesmysly a odešel z domu s rodinou, když jsem byl ve fázi prodloužení relace, nyní zbývá asi 25 dní, než bude relace plná a podal jsem žádost před 2 týdny moje žena napsala dokument getrennt leben podepsal jsem to předložil to Auslanderbehorde mi nedal životopis, šel jsem sám a neosobní rasistický přítel tam řekl, že se ke mně vrať a řekl absurdní věci, jako je tvůj účel být tady, a je to, že relaci nebudeme rozšiřovat. Skončil jsem b1 a můj orientační kurz skončil. Žil jsem 2.5 roku ve stejném domě a svých 10 n let jsem věnoval této osobě, která se stane mojí ženou. Co teď můžu dělat, přátelé? Stuttgart je 25 km od badenu w. Je někdo, kdo zná právníka v Nbergu? Nemohl jsem bez přerušení pracovat 1 rok v jedné společnosti, ale pracoval jsem 17 měsíců v jiných společnostech, do dnešního dne jsem nedostal žádnou sociální pomoc a platil jsem půjčka jeho domu před svatbou, kterou dostal od mého příjezdu, a moje slavná práce se nyní blíží 4 měsícům.
    Pracuji ve velké společnosti prostřednictvím zeitfirmy, potřebuji vaši naléhavou podporu, nemám nikoho. Darma mě kouřila, moje žena je moje jediná chyba. Od prvního dne jsem přišel do Německa pracovat, pracovat, být ve spojení s mým domovem, rodinou.

    fuk_xnumx
    účastník

    V Mnichově je základní bota, já mu říkám expert na tyto otázky, někdo říká, že stačí zůstat ženatý 2 roky, někdo říká, že to stačí 3 roky, takže není mnoho lidí, kteří by aplikovali to, co je napsáno v zákony, ale domnívám se, že prodlouží nejhorší zasedání o 1 rok a 1 rok a nebudou je posílat. 

    derbederxnumx
    účastník

    V Mnichově je základní bota, já mu říkám expert na tyto otázky, někdo říká, že stačí zůstat ženatý 2 roky, někdo říká, že to stačí 3 roky, takže není mnoho lidí, kteří by aplikovali to, co je napsáno v zákony, ale domnívám se, že prodlouží nejhorší zasedání o 1 rok a 1 rok a nebudou je posílat.

    Kontaktoval jsem ho, má výdaje kolem 3 tisíc eur, uvidíme, odvoláme se, dám vám vědět, co se stane.

    volkanxnumx
    účastník

    Nejprve se brzy uzdravte. Bydlím v Reutlingenu. Pokud chcete opustit své číslo soukromě, pomůžu vám, jak budu moci.

    derbederxnumx
    účastník

    Nejprve se brzy uzdravte. Bydlím v Reutlingenu. Pokud chcete opustit své číslo soukromě, pomůžu vám, jak budu moci.

    Poslal jsem ti své číslo ze soukromí

    bezcitný
    účastník

    Zdravím, toto téma jsem už měl. Sdíleli jsme a komentovali, dovolte mi znovu zkusit pomoci. Chcete-li získat vízum nezávislé na manželovi, musíte zůstat pod stejnou střechou po dobu 2 let, 3 roky, pokud je váš manžel tureckým občanem. Pokud je váš manžel Němec, zahraniční byty to dělají všichni. MUSÍ se přihlásit. Esin Turk. Ale stejně to není problém. Například rozvodové období mi trvalo dva roky. Během této doby vydají povolení k pobytu a pokud budete pokračovat v práci, vaše víza se promění na pracovní vízum, pokud dostanete pomoc od státu. Nejdůležitější je, že inspirace je turecká. Na druhou stranu, i když vyděláte 1000 5 eur, nedostaňte od státu žádnou pomoc na papíře. Život v tuto chvíli prodlužuje dobu neurčitou, musíte pracovat XNUMX let a to nebude problém. Moje osobní žádost přátel, kteří budou klást takové otázky, je občanství dítěte, pokud jde o sloučení rodiny nad dítětem, nebo občanství inspirace, pokud jde o manželství, prosím. Specifikace. Pak vám můžeme pomoci podrobněji.

    derbederxnumx
    účastník

    Zdravím, toto téma jsem už měl. Sdíleli jsme a komentovali, dovolte mi znovu zkusit pomoci. Chcete-li získat vízum nezávislé na manželovi, musíte zůstat pod stejnou střechou po dobu 2 let, 3 roky, pokud je váš manžel tureckým občanem. Pokud je váš manžel Němec, zahraniční byty to dělají všichni. MUSÍ se přihlásit. Esin Turk. Ale stejně to není problém. Například rozvodové období mi trvalo dva roky. Během této doby vydají povolení k pobytu a pokud budete pokračovat v práci, vaše víza se promění na pracovní vízum, pokud dostanete pomoc od státu. Nejdůležitější je, že inspirace je turecká. Na druhou stranu, i když vyděláte 1000 5 eur, nedostaňte od státu žádnou pomoc na papíře. Život v tuto chvíli prodlužuje dobu neurčitou, musíte pracovat XNUMX let a to nebude problém. Moje osobní žádost přátel, kteří budou klást takové otázky, je občanství dítěte, pokud jde o sloučení rodiny nad dítětem, nebo občanství inspirace, pokud jde o manželství, prosím. Specifikace. Pak vám můžeme pomoci podrobněji.

    Ahoj bratře, moje žena je německá občanka.Jsem ženatý 2 roky a 5 měsíců a pracuji.Žádnou pomoc od státu jsem nedostal, ale bohužel, když narazíte na rasistu, tak ne. stane, zůstanete sami s hrozbou. Každopádně jsem to dal k základnímu nala, to zvládne, ale stojí to trochu soli..

    bezcitný
    účastník

    Pokud nespí, nenechte se zbytečně odradit, odejděte. I když zahraniční byt způsobuje problémy, je to v pořádku, budete mít nějaké peníze pro právníka, ale získáte vízum nezávislé na vašem manželovi, uvolněte se, nikdo vás nemůže poslat, pokračujte v práci, dokud nepůjdete sami, poté, co pracujete pro 5 let, získáte svůj čas, respekt

    muhendus
    účastník

    Pokud to není soukromé, chci se na něco zeptat? Je váš manžel Němec nebo Turek narozený v Německu? Nevěděli jste, že jste byli rasisté, než jste se vzali?

    Není to jeho žena, která je rasistická, rozumím tomu důstojníkovi v kanceláři pro cizince. S rasistickým cizincem se stejně neožení.

    derbederxnumx
    účastník

    Pokud to není soukromé, chci se na něco zeptat? Je váš manžel Němec nebo Turek narozený v Německu? Nevěděli jste, že jste byli rasisté, než jste se vzali?

    Proč by moje žena byla rasistická brácho? Důstojník, který je rasistický ... moje žena je německá občanka Turecka

Zobrazuje se 9 odpovědí – 1 až 9 (celkem 9)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.