A1 EXAM LISTY NOVINKA

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    sevimlihex na
    účastník

    PŘÁTELÉ, MŮŽETE MNOHO POMOCI, POTŘEBUJEM DOPISY.

    sevimlihex na
    účastník

    PŘÁTELÉ NIKDY NEPOMOHOU.

    reyyan na
    účastník

    Na webu je spousta vzorků dopisů se zkouškou A1. Pokud hledáte část zkoušky A1, najdete ji. Je nemožné, aby noví účastníci zkoušky byli přesně stejní jako vzorek dopisu. Otázky jednotlivých zkoušek a písmenové předměty se liší.

    reyyan na
    účastník

    drahý roztomilýhexe

    Dovolte mi zopakovat to podruhé, abych vám pomohl. Chtěl jsem, abyste prohledali web a našli příklady dopisů se zkouškou A1, a zmínil jsem se o nemožnosti témat dopisů v každé zkoušce A1, která jsou stejná jako předmět dopisu v předchozí zkoušce, ale buď jsi mi nerozuměl, nebo co ti teď mohu říct. Jsi pro mě zvláštní! Můj drahý, odpověděl jsi, jako bys toho věděl hodně! Napsal jsi zprávu, jako bys si dělal legraci. Pokud jste tu zprávu napsali, ne soukromě. Ano, vím toho hodně a nikdy jsem nekomentoval nic, co nevím. 
    Jsem na tomto webu od roku 2008 a sdílel jsem každý předmět, který znám, a učím se až do dneška, jak jen mohu. Není třeba hrubosti. Nemůžete mi poslat komentář k soukromé zprávě se směšným slovem jako krásný. Každý, kdo mě na tomto webu zná, to ví. Snažil jsem se, jak nejlépe mohu, pomoci. Co jsem nevěděl, jsem se dozvěděl na tomto webu. Dobře!!!![

    sevimlihex na
    účastník

    :)

    mürselxnumx
    účastník

    a1 Nejsou nějaké dopisy zveřejněné v září 2015?Proboha, pište je, pokud je budeme sdílet, bude to velmi užitečné pro ty, kteří budou dělat zkoušku a pisatel dostane spoustu modliteb. 

    haribo1
    účastník

    Sdílím dva vzorky dopisu, přátelé. První písmeno vyšlo na zkoušce, kterou jsem složil 08. prosince, a druhé je další písmeno, které vyšlo na zkouškách.

    Sie fahren am nachsten Donnerstag nach Leipzig. Sie brauchen ein Zimmer für eine Nacht.
    Schreiben Sie an das Gastehaus:
    -Warum schreiben Sie?
    -Preis Zimmer?
    -Ankunftzeit

    ten druhý

    Sie haben Ihre Freundin Anna lange nicht gesehen und möchten mit ihr Essen gehen.
    Schreiben Sie exp:
    -Warum schreiben Sie?
    -Do. Essen
    -Treffen wann

    Ulehčete to všem.

    beklemeyap Up
    účastník

    https://youtu.be/E89NOQ59AYQ    Toto video jsem našel na youtube. Existuje více než 50 příkladů pro ty, kteří to potřebují.

Zobrazuje se 7 odpovědí – 1 až 7 (celkem 7)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.