ZKOUŠKA na sloučení rodiny A1 ?????

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    hcrsvml
    účastník

    PŘÁTELÉ, KTERÉ SE MEZI VÁMI ZÚČASTNILI, MÁM RÁD, POKUD VÍTE, CO JE V LISTECH A KARTÁCH. TSKRLR.

    fuk_xnumx
    účastník

    chlape, najděte stará písmena v písmenech, je to na webu, pracujte pro ně, všechny vycházejí stejně

    Můj ráj
    účastník

    chlape, najděte stará písmena v písmenech, je to na webu, pracujte pro ně, všechny vycházejí stejně

    Zkontroluji ty na tomto webu, nebo ty na goetheninovém webu?

    fuk_xnumx
    účastník

    Nezáleží na tom, že stačí zkontrolovat všechny vzorky písmen, které jsou stejné jako vzorky v rybníku, stačí je zkontrolovat alespoň dvakrát nebo třikrát.

    Můj ráj
    účastník

    Nezáleží na tom, že stačí zkontrolovat všechny vzorky písmen, které jsou stejné jako vzorky v rybníku, stačí je zkontrolovat alespoň dvakrát nebo třikrát.

    Mýlíte se, v každé sekci máte 25 bodů

    fuk_xnumx
    účastník

    Nemýlím se, písmeno 10 bodů, část, kde písmeno není ani schreiben, není v něm ani jedno písmeno, je třeba napsat další předměty, sekci jsem neřekl a napsal jsem dobře, protože jsem napsal 10 bodů.

    Mýlíte se, v každé sekci máte 25 bodů

    netalman by
    účastník

    Dobrý den,

    Omlouváme se, máte chybu. Sekce Schreiben (psaní) se skládá z psaní 25 bodů a dopisů a vyplňování formulářů.
    Písmeno po písmenu celkem 17 bodů. Je psána podle pokynů, které dávají. Titul a rozloučení dostávají po 1 bodu, počet směrnic uprostřed se dělí 15. Ve formuláři je uvedeno 8 bodů a jeden text. Podle těchto informací je položeno 5 otázek. 1,66 bodu každý.

    fuk_xnumx
    účastník

    Chtěl jsem říct základní body, každá sekce má 15 bodů v základních bodech, 10 bodů v základním bodě v dopise, myslím to, samozřejmě, pak je to vynásobeno 1,66 a pak se točí a dělají to rovně.

    netalman by
    účastník

    Omlouvám se, musím to přepsat, ale takzvané základní skóre je něco jiného. Tato zkouška však nemá 15 základních bodů, naopak v sekci Čtení a poslech je 15 otázek a hodnota každé z nich je 1,66 bodu. tj. celkem 25 bodů.

    V písemné části má Dopis 17 bodů, forma se skládá z 5 otázek, tedy 5 x 1,66: 8 bodů.

    Hodnota otázek a odpovědí se navzájem velmi liší. Ve skutečnosti je slovní anotace příliš dlouhá a podrobná, což teď nemohu vysvětlit. Stručně řečeno: Otázky a žádosti o věty jsou téměř dvojnásobné než věty s odpověďmi a při hodnocení mají učitelé odpovídajícím způsobem 3 systémy hodnocení. Je to dlouhé nebo krátké do srozumitelné míry odpovědi studenta, na větu atd. poznámky podle některých kritérií, jako např. Existuje tedy plná nota, poloviční nota a nula. Ale když se řekne plná známka, poloviční známka, získá se celá známka nebo polovina hodnoty této věty. Například nemohl přesně položit tříbodovou otázku, jako by si vzal polovinu.

    Můj ráj
    účastník

    Omlouvám se, musím to přepsat, ale takzvané základní skóre je něco jiného. Tato zkouška však nemá 15 základních bodů, naopak v sekci Čtení a poslech je 15 otázek a hodnota každé z nich je 1,66 bodu. tj. celkem 25 bodů.

    V písemné části má Dopis 17 bodů, forma se skládá z 5 otázek, tedy 5 x 1,66: 8 bodů.

    Hodnota otázek a odpovědí se navzájem velmi liší. Ve skutečnosti je slovní anotace příliš dlouhá a podrobná, což teď nemohu vysvětlit. Stručně řečeno: Otázky a žádosti o věty jsou téměř dvojnásobné než věty s odpověďmi a při hodnocení mají učitelé odpovídajícím způsobem 3 systémy hodnocení. Je to dlouhé nebo krátké do srozumitelné míry odpovědi studenta, na větu atd. poznámky podle některých kritérií, jako např. Existuje tedy plná nota, poloviční nota a nula. Ale když se řekne plná známka, poloviční známka, získá se celá známka nebo polovina hodnoty této věty. Například nemohl přesně položit tříbodovou otázku, jako by si vzal polovinu.

    Pokud je v dopise chyba v dopisu, podívám se na něj, to znamená, že by to bylo jako zlomové body z něj, nebo prostě nechápu?

    netalman by
    účastník

    Dobrý den,

    Jak poznají, že rozumíte, když nenapíšete správné odpovědi???:)

    Musíte odpovědět podle pokynů uvedených v dopise. Řekněme, že jste udělali chybu, známka podle toho klesá.

    Proč to říkám? Někdy úkol zadaný v dopise říká: "Máte párty, pozvěte své přátele", ale někteří lidé to chápou jako "váš přítel má párty" a napíší perfektní dopis, nejsou tam žádné gramatické chyby nebo slova, ale známka, kterou dostane, je -0-. Protože nedodržel pokyny uvedené v dopise. Ale ve skutečnosti, pokud rozumíte danému písmenu, ale překlepete slovo nebo máte podobné drobné chyby, pak vám odpovídajícím způsobem odečítají známku, nesmažou je všechny.

    Můj ráj
    účastník

    Dobrý den,

    Jak poznají, že rozumíte, když nenapíšete správné odpovědi???:)

    Musíte odpovědět podle pokynů uvedených v dopise. Řekněme, že jste udělali chybu, známka podle toho klesá.

    Proč to říkám? Někdy úkol zadaný v dopise říká: "Máte párty, pozvěte své přátele", ale někteří lidé to chápou jako "váš přítel má párty" a napíší perfektní dopis, nejsou tam žádné gramatické chyby nebo slova, ale známka, kterou dostane, je -0-. Protože nedodržel pokyny uvedené v dopise. Ale ve skutečnosti, pokud rozumíte danému písmenu, ale překlepete slovo nebo máte podobné drobné chyby, pak vám odpovídajícím způsobem odečítají známku, nesmažou je všechny.

    V tomto smyslu jsem nepožádal, například abych napsal libe místo libe, abych napsal haló místo hallo, požádal jsem, abych zahodil poznámku, když jsou zapomenuta dvě písmena.

    netalman by
    účastník

    ano, bohužel ano.

    berke0808
    účastník

    Ahoj přátelé, vstoupil jsem do 4. dubna v Ankaře, bodovací zkoušku jsem získal následovně: Poslech 25 bodů psaní 25 bodů psaní rozhovorů 25 bodů psaní 25 bodů psaní dopisu 15 bodů fórum je 10 bodů poslech 30 otázek psaní 15 otázek psaní 15 otázek ALLAH BE VAŠE POMOC bidet dikakt Co musíte udělat, je nainstalovat slovo, které vychází s nimi, na obrázkové karty ve větě, nebo to nepřijmou

Zobrazuje se 13 odpovědí – 1 až 13 (celkem 13)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.