Jak vypadá certifikát pro sloučení rodiny A1? Tady máš

> Fóra > Sdílení o německém testu A1, A2, B1, německém KPDS, KPSS a dalších německých zkouškách > Jak vypadá certifikát pro sloučení rodiny A1? Tady máš

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    smail of
    účastník

    Lidé se zajímali, jak tento certifikát A1 něco děláte. :)
    c3b6nhj5.jpg

    c3b6nhj5.jpg

    vysoký
    účastník

    Tak jsi tento problém vyřešil... ;D

    smail of
    účastník

    Tak jsi tento problém vyřešil... ;D

    Děkuji moc bratře. Mým dalším přátelům, kteří čekají. Jsem si jistý, že toho může dosáhnout KAŽDÝ...

    Chyběla jsi mi
    účastník

    Snad je to hezký certifikát :) Gratuluji...

    ayseyildiz
    návštěvník

    hodně štěstí...gratuluji..

    black_kar23
    účastník

    Gratuluji příteli, dej nám Bůh požehnání, modleme se jeden za druhého...

    balzám
    účastník

    Ať se s tímto dokumentem dostanou k Boží spravedlnosti.
    Pro ty, kteří jsou zdravotně postiženi, aby viděli své děti pro tento dokument, i když tento dokument dostanu, mám právo být halal.
    Ačkoli píše do jakékoli knihy, je do něj zahrnuta instituce, která mu vloží peníze do kapsy.
    Říkám ti hanbu. 115 lira je město a zkouška. Pokud vyhovíte !! Ti, kteří nemohou projít 2-3-4 zamést z ulice, tyto peníze, co lidé !! Dobrou chuť pro ty, kteří si z této práce berou chleba do kapes.
    Přemýšlejte o tom sousto ... pokud můžete myslet!

    USMĚJ SE
    účastník

    hodně štěstí brácho

    poslední samuraj
    účastník

    Ať se s tímto dokumentem dostanou k Boží spravedlnosti.
    Pro ty, kteří jsou zdravotně postiženi, aby viděli své děti pro tento dokument, i když tento dokument dostanu, mám právo být halal.
    Ačkoli píše do jakékoli knihy, je do něj zahrnuta instituce, která mu vloží peníze do kapsy.
    Říkám ti hanbu. 115 lira je město a zkouška. Pokud vyhovíte !! Ti, kteří nemohou projít 2-3-4 zamést z ulice, tyto peníze, co lidé !! Dobrou chuť pro ty, kteří si z této práce berou chleba do kapes.
    Přemýšlejte o tom sousto ... pokud můžete myslet!

    Pane, mluvil jste velmi dobře. Možná jsou to slova, která většina z nás nemůže vyslovit, děkuji.

    líska01
    účastník

    KÉŽ MI BŮH ODPUSTÍ A BŮH NAVŽDY SDÍLÍ ZAKÁZANÉ PENÍZE DOVOLTE MĚ ŘÍCT NĚCO TOTO JE JEN VYDĚLÁVÁNÍ PENÍZE Z TURECKÝCH KAPES JE ZAKÁZÁNO A HŘÍCH CELKOVÝ POPLATEK ZA ZKOUŠKU JE 150 YTL PŘEMÝŠLEJTE O TOM, KOLIK PENĚŽÍ DEN JAK JE TO SPRAVEDLNOST NEMŮŽEME VIDĚT NAŠE LÁSKY NEMŮŽEME SE DOJÍT SPOLU, ALE JE TO PĚKNÉ Ó MŮJ BŮH BY MĚL NĚCO TOHOTO UDĚLAT, ABY BYL PŘIVEDIL TY, KTEŘÍ NÁS JEDOU Z NOSU, stojí za to. takhle nás mučte, ale ať nezapomenou, že BŮH JE JEDEN A JEDEN...

    amedxnumx
    účastník

    Tento dokument jsem odstranil po dobu 3 měsíců od doby, kdy jsem ho dostal, hodil jsem ho, nedívám se na tvou tvář, teď je hotovo

    IGMG-Frankfurt
    účastník

    Lidé se zajímali, jak tento certifikát A1 něco děláte. :)
    c3b6nhj5.jpg

    c3b6nhj5.jpg

    Hodně štěstí mé ženě...

    pariah34
    účastník

    Diplom udělený Vídeňskou univerzitou je lepší, ale k jeho získání je potřeba Grundstufe 1-2-3-4 Mittelstufe-m1-2-3-, tedy celkem 8 měsíců, 5 dní v týdnu, 2 hodiny denně, ani slovo turečtina. Vzhledem k tomu, že škola má jazykový kurz, je velmi kvalitní, Cena je 2 eur za 1500 hodiny

    Suzanne
    účastník

    Dobrý den, přihlásil jsem se na tuto zkoušku, ale nedali nám certifikát ??? dostanou nás při závěrečné zkoušce, říkají to, až skončí b1.

    ozhan_c84
    účastník

    Ahoj přátelé, chystám se na speciální kurz omítky, hádám, že zkoušku v nejbližší době složím. Dnes jsem slyšel sye 2. dubna v dubnu. Půjdu dovnitř, ale myslím, že budu pokračovat ten kurz, abych se zlepšil

    kemalsivas
    účastník

    Lidé se zajímali, jak tento certifikát A1 něco děláte. :)
    c3b6nhj5.jpg

    c3b6nhj5.jpg

    Kdybych měl takový certifikát, dlužil bych 300 TL, jupí:) na zdraví:) hiihi:) hanebný:) vtipný:) :haha: nainstaluj si to;)

Zobrazuje se 15 odpovědí – 1 až 15 (celkem 25)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.