2020 Cross Query Problem

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    Arslanmet to
    účastník

    Ahoj přátelé, v únoru jsem žádal o vízum v Istanbulu, ale manželce řekli, že otázka bude položena podruhé kvůli jejímu věku. Manželku jsme si vzali s láskou, ale konzulát tomu nechce věřit. uděláme? Co když řeknu něco špatně kvůli vzrušení a nebude to schváleno? Mohou mi pomoci přátelé, kteří s tím mají problémy? Pokud si mohou vyměňovat informace. Co mám dělat, když je zamítnuto? Co bude dál proces???

    Arslanmet to
    účastník

    Ahoj přátelé, v únoru jsem žádal o vízum v Istanbulu, ale manželce řekli, že otázka bude položena podruhé kvůli jejímu věku. Manželku jsme si vzali s láskou, ale konzulát tomu nechce věřit. uděláme? Co když řeknu něco špatně kvůli vzrušení a nebude to schváleno? Mohou mi pomoci přátelé, kteří s tím mají problémy? Pokud si mohou vyměňovat informace. Co mám dělat, když je zamítnuto? Co bude dál proces???

    Přátelé,nepomůže někdo kdo tuto situaci zažil?Pomůže prosím někdo kdo tuto situaci zažil????

    revoltblue
    účastník

    Strýčku, strýčku, lidé, kteří jsou vyslýcháni, jsou obvykle ti, kteří mají mezi sebou nadměrný věkový rozdíl .. takže naštěstí padesát padesáti ... míra přijetí z křížového výslechu je kolem 20 procent .. pak přijímají s právníkem obecně .. na konci vaší práce .. není samozřejmě na nás, abychom to zpochybňovali .. ale Schvalovací úřady neposlouchají incident zamilování se do žen a mužů, kteří jsou příliš truchlení. Vypadají jako lovci po přímém německém vízu ... dokonce i v sociálních médiích dělají Němci hodně jelenů.

Zobrazuje se 2 odpovědí – 1 až 2 (celkem 2)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.