Ti, kteří čekají a dostávají vízum do německého jazyka na rok 2020

VÍTEJTE NA FÓRU ALMANCAX. VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ HLEDÁTE O NĚMECKU A NĚMECKÉM JAZYKU, NAJDETE NA NAŠICH FÓRUCH.
    GurkanTopal
    účastník

    Ahoj moji milí starší, moji milí přátelé.
    Přihlášku jsem podal v Izmiru dne 27.02.2020. Moje žádost byla dobrá. Tam byla aplikace v náladě pro konverzaci. Z důvodu pandemie však z mé žádosti po dobu 6 měsíců nevychází žádný zvuk. Konzulát mi zavolal pouze jednou a částka zablokovaného účtu se zvýšila z 1 EUR na 853 EUR a byl jsem požádán o aktualizaci částky na mém účtu a odeslání dokumentu. Ačkoli je tato situace nepříjemná, alespoň jsem poznamenal, že byla ve fázi vyšetřování. Také jsem doufal, že by nechtěli, abych upgradoval svůj blokovaný účet, pokud to odmítnou, ale stále neexistuje žádná pozitivní ani negativní zpětná vazba. Každý, kdo čeká nebo požádá o vízum do jazykového kurzu jako já?

    Nesibe of
    účastník

    Ahoj moji milí starší, moji milí přátelé.
    Přihlášku jsem podal v Izmiru dne 27.02.2020. Moje žádost byla dobrá. Tam byla aplikace v náladě pro konverzaci. Z důvodu pandemie však z mé žádosti po dobu 6 měsíců nevychází žádný zvuk. Konzulát mi zavolal pouze jednou a částka zablokovaného účtu se zvýšila z 1 EUR na 853 EUR a byl jsem požádán o aktualizaci částky na mém účtu a odeslání dokumentu. Ačkoli je tato situace nepříjemná, alespoň jsem poznamenal, že byla ve fázi vyšetřování. Také jsem doufal, že by nechtěli, abych upgradoval svůj blokovaný účet, pokud to odmítnou, ale stále neexistuje žádná pozitivní ani negativní zpětná vazba. Každý, kdo čeká nebo požádá o vízum do jazykového kurzu jako já?

    Váš proces trval opravdu dlouho. Ve váš prospěch je kontaktovat cizineckou policii ve vašem cíli. Aktualizovali jste dokument zablokovaného účtu, musíte jej odeslat a musíte přidat ještě 1 měsíc. Nejlepší je, aby se vrhli do procesu a poskytli potřebnou výmluvu, ani jsem si nenajal vědu, kvůli dlouhému procesu přijdu o dům atd. Prezentací podobné situace můžete trochu zrychlit cizineckou policii ve vašem cíli. Moje pokorná rada 😇

Zobrazuji 1 odpověď (1 celkem)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.